بهترین دندانپزشکی در سعادت آباد

سلامت و زیبایی دندان ها یکی از ارکان اصلی زیبایی به شمار می آید. شاید در گذشته به دلیل نبود امکانات سلامت و زیبایی دندان چندان به چشم نمی آمد اما این روزها با توسعه رسانه ها و شبکه های اجتماعی هم چنین پیشرفت علم در حوزه زیبایی های دندان دیگر مانند گذشته نیست. شمار زیادی از افراد به سلامت و زیبایی دندان هایشان اهمیت می دهند و با روش های زیبایی دندان از جمله کامپوزیت ، لمینیت ، بلیچینگ آشنایی دارند. از این رو انتخاب یک دندانپزشکی خوب و یک دندانپزشک ماهر و باتجربه اهمیت بالایی دارد. چرا که دندانپزشکی و زیبایی دندان ها نیازمند استفاده از تجهیزات و مواد درجه یک و تجربه و تبحر بالای دندانپزشک می باشد.

 در شهر تهران تعداد کلینیک های دندانپزشکی بیش از تصور است اما هر کلینیکی برای انجام خدمات درمانی و زیبایی دندان مناسب نمی باشد. دندانپزشکی دردیس در سعادت آباد با بهترین تجهیزات و کادر درمان حرفه ای هم در زمینه درمانی و هم در زمینه زیبایی دندان ها فعالیت دارد. آنچه مهم است انتخاب یک دندانپزشکی خوب با نتایج رضایت بخش می باشد. ما در این مقاله قصد داریم به شرح کامل انتخاب دندانپزشکی خوب در سعادت آباد بپردازیم پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

فهرست

معرفی دندانپزشکی دردیس در سعادت آباد

کلینیک دندانپزشکی دردیس واقع در سعادت آباد دارای چندین اتاق و بخش بوده و هم چنین تجهیزات موردنیاز و مرتبط با امور درمان و زیبایی را با بالاترین کیفیت و درجه دارد. در کلینیک دردیس مجموعه ای از دندانپزشکان با تخصص های مختلف و تجارب بسیار در زمینه های مختلف دندان خدمات مربوطه را ارائه می دهند که از بخش خدمات کلینیک دردیس قابل مطالعه می باشد. بنابراین با مراجعه به کلینیک دردیس می توانید از خدماتی شامل ایمپلنت، جراحی لثه، درمان ریشه، دندانپزشکی اطفال ، ترمیمی ، پروتز دندان، جراحی دندان عقل نهفته، بلیچینگ، لمینیت، کامپوزیت و برخی خدمات دیگر بهره ببرید. بنابراین در صورت مراجعه به کلینیک دردیس می توانید از بهترین و به روزترین خدمات دندانپزشکی بهره ببرید.

مراجعه به کلینیک دردیس مزایای بسیاری دارد برخی از این مزایا به شرح زیر می باشند:

 • امکان انجام همه نوع خدمات درمانی و زیبایی تنها در یک مرکز
 • ساعت کاری 9 صبح تا 8 شب که برای افراد شاغل و پرمشغله بسیار مناسب است.
 • حضور دندانپزشکان با تخصص های مختلف

کلینیک دردیس در یک نگاه

اهمیت مراجعه دوره ای به دندانپزشکی خوب در سعادت آباد

بسیاری از ما تنها زمانی به دندانپزشکی مراجعه می کنیم که دچار دندان درد، حساسیت دندان ، عفونت دندان ، شکستگی دندان و… شده باشیم. در اینگونه موارد ممکن است به عصب کشی ، ایمپلنت ، جرم گیری و بسیاری از دیگر خدمات دندانپزشکی نیاز داشته باشید. در اینگونه مواقع مشخص می شود که مراجعه به دندانپزشکی به موقع نبوده و دیرهنگام بوده است . بنابراین مراجعه به موقع به کلینیک می تواند نه تنها در آسیب به دندان ها پیشگیری کند بلکه می تواند تا میزان زیادی از زمان و هزینه شما بکاهد. تخریب دندان ها می توانند پیامدهای بسیاری برای افراد داشته باشد در نظر داشته باشید که ایمپلنت دندان ها علاوه بر هزینه بالایی که دارد مراجعات بسیار به کلینیک را به همراه داشته و می تواند وقت زیادی از شما بگیرد.

برخی از مواردی که در مراجعات دوره ای به دندانپزشکی حائز اهمیت می باشد به شرح زیر می باشند:

 • اولین و مهم ترین نکته برخورد خوب دندانپزشک و میزان مهارت او می باشد.
 • دومین نکته پرسش از داروهای مصرفی و سابقه پزشکی بیمار می باشد.
 • سومین نکته استفاده از عکس های تخصصی  و تشخیص های تخصصی می باشد.

بهترین دندانپزشکی در سعادت آباد

افراد به دلایل گوناگون درمانی و زیبایی به کلینیک های دندانپزشکی مراجعه می کنند و انتظار دارند در قبال هزینه ای که صرف می کنند، خدمات مناسبی دریافت کنند به همین دلیل لازم است به بهترین کلینیک دندانپزشکی در تهران یا سایر شهرها مراجعه کنند که بهترین نتیجه حاصل شود. لازم است بدانید که باید به این مسئله خیلی اهمیت دهیم و ترس از دندانپزشکی را فراموش کنیم و با رعایت این نکات بهداشت بهتر، سلامت بیشتر و هزینه کمتر برای خود و خانواده خود به ارمغان آورید. کلینیک دندانپزشکی دردیس در سعادت آباد دارای مجموعه ای از متخصصین حرفه ای می باشد که به شما این اطمینان را می دهد که خدمات خود را با بالاترین کیفیت دریافت خواهید کرد.

اهداف دندانپزشکی دردیس در سعادت آباد

کلینیک دندانپزشکی دردیس با به روزترین تجهیزات و کادری مجرب ارائه دهنده انواع خدمات زیبایی و درمانی دندان ها می باشد. اهداف کلینیک دردیس به شرح زیر می باشد:

 • ارائه خدمات تخصصی و به روز
 • بهره بری از بروزترین تجهیزات و تکنولوژی
 • ارائه بهترین خدمات با مناسب ترین هزینه
 • جلب رضایت بیماران و مراجعه کنندگان
 • محیطی آرام و استریل
 • استفاده از  لوازم بهداشتی یک بار مصرف
معرفی-کلینیک-دردیس

خدمات ارائه شده در بهترین دندانپزشکی در سعادت آباد

خدماتی که در دندانپزشکی دردیس ارائه می شود به سه دسته درمانی ، زیبایی و ترمیمی بخش بندی می شود. خدمات درمانی و ترمیمی دندانپزشکی دردیس شامل ترمیم دندان ، ترمیم ریشه، پوسیدگی دندان، عفونت دندان ها، جرم گیری، عصب کشی  و … می باشد. خدمات زییایی دندان شامل اصلاح طرح لبخند ، بلیچینگ ، کامپوزیت، لمینیت می باشد.

کلینیک های دندانپزشکی معتبر، به تنها برخی خدمات زیبایی و یا درمانی ختم نشده و سعی دارند تا بهترین کار ها را با بهترین کیفیت برای مراجعه کننده انجام دهند و از روش های نوین دنیا استفاده کنند تا هم در زمان صرفه جویی شود و هم در میزان هزینه و عدم تجربه درد تاثیر مثبت داشته باشد. لازم است بدانید که یک کلینیک دندانپزشکی در سعادت آباد می بایست دارای برخی خدمات باشد که از جمله خدمات این کلینیک عبارتند از:

ایمپلنت دندان: ایمپلنت دندان یکی از مناسب ترین روش ها برای جایگزینی دندان می باشد. هم چنین ایمپلنت دندان  برای مواردی همچون هنگام از دست دادن یک دندان یا بیشتر البته اگر استخوان فک قوی باشد و بافت سالم دهانی وجود داشته باشد و در صورت عدم وجود مشکل در استفاده از دندان مصنوعی و … می توان از این روش استفاده نمود.

لمینت دندان: لمینیت دندان ، یکی از بهترین راه های اصلاح طرح لبخند  به شمار می رود. و در گروه دندانپزشکی ترمیمی و جهت اصلاح زیبایی دندان مورد استفاده قرار می گیرد. لمینت با ماندگاری بالا و مقاوم در برابر هر گونه سایش، از مواد شفاف و بسیار نازک ساخته می شود، که به حفظ زیبایی دندان ها، درخشندگی و محافظت از مینای دندان کمک می کند.

ترمیم دندان: اکثر مردم به ترمیم دندان پر کردگی دندان نیز می گویند. در ترمیم دندان قسمت پوسیده دندان را جدا کرده و با موادی مثل آمالگام و کامپوزیت جایگزین می کنند. وقتی در دندان پوسیدگی به وجود می‌آید برای درمان آن دندانپزشک قسمت پوسیده را توسط یک دریل مخصوص برداشته و با مواد پر کننده دندان حفره ایجاد شده را پرمی‌کند. انواع مختلفی از مواد پر کننده دندان وجود دارد: چینی (پرسلن)، آمالگام، و رزین کامپوزیت

 • روکش دندان: در واقع روکش دندان برای زیبایی یک نوع پوشش بر روی دندان ها می باشد تا منجر به تقویت و همچنین محافظت از دندان ها شود . در این صورت شکل ظاهری دندان نیز ظاهری زیبایی خواهد  داشت .
 • کامپوزیت دندان: یکی از بهترین روش های ترمیم دندان ها، کامپوزیت دندان می باشد که با استفاده از آن به راحتی می تواند عیوب دندان را برطرف کرد. همچنین با استفاده از این روش می توان بی نظمی در  دندان ها و تغییر رنگ آنها را اصلاح کرد و به این ترتیب موجب اصلاح طرح لبخند و در خشندگی و زیبایی هر چه بیشتر دندان ها شد.
پاپ-آپ-دردیس

ویژگی‌های بهترین دندانپزشکی در سعادت آباد

تا این قسمت از مقاله از اهمیت انتخاب یک کلینیک  دندانپزشکی خوب مطمئن شدیم. بسیاری از مواردی که گفته شد در هر کلینیکی وجود ندارد و به خصوص در دو سال اخیر با شیوع ویروس کرونا انتخاب بهترین دندانپزشکی در سعادت آباد از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. کلینیک دندانپزشکی دردیس در منطقه سعادت آباد واقع شده است و از دسترسی بسیار مناسبی برخوردار است علاوه بر این ها ویژگی های این کلینیک مجهز به شرح زیر می باشد:

 1. تجهیزات و امکانات به روز موجود در کلینیک
 2. فضای ضدعفونی شده و استرلیزه
 3. پرسنل حرفه ای
 4.  نوبت دهی به موقع بدون اتلاف وقت
 5.  رعایت اخلاق مداری پزشک و بیمار
 6. رعایت نظم و بهداشت
 7. درمان مبتنی بر علم وشواهد

دارا بودن محیطی کاملا بهداشتی

در حالت کلی رعایت بهداشت در مراکز درمانی به خصوص دندانپزشکی از مهمترین نکات است زیرا در این مکان ها احتمال انتقال بیماری بالاتر است به همین لازم است تا با رعایت بهداشت محیطی، استفاده از لوازم استریل و یکبار مصرف این احتمال را به صفر برسانید. شما بای ک مراجعه حضوری به کلینیک نیز می‌توانید از این مورد مطمعن گردید.

برخورد مناسب پرسنل با مراجعه کنندگان

در یک کلینیک دندانپزشکی خوب و حرفه ای تنها داشتن نیروهای متخصص کافی نیست بلکه لازم است پرسنل رفتاری مناسب با بیماران داشته باشند تا بتوانند بیماران بیشتری جذب نمایند. این یکی از مهمترین مواردی است که باید بعه آن توجه داشته باشید زیرا شما همیشه برای کارهای زیبای به دندانپزشکی مراجعه نداشته و ممکن است لازم باشد برای رفع درد های دندان و لثه مراجعه کنید و به دلیل ناراحتی، نتوانید اخلاق ناخوشایند پرسنل را تحمل کنید.

تخصص بالای کادر درمانی

بهترین کلینیک دندانپزشکی باید دارای کادری متشکل از متخصصین حرفه ای بهترین کلینیک دندانپزشکی باید حتما دارای کادر کجرب و دندانپزشکان متخصص باشد تا بتوانند در مجموع کاری با کیفیت عالی به مراجعه کننده ارائه کنند. برای اینکه به دندانپزشکی مراجعه کنید باید از تخصص و مهارت و تجربه دندانپزشکان کلینیک مطمعن شوید. حال شاید برایتان سوال شود که چگونه این کار را انجام دهید؟ امروزه با مرور نمونه کار های کلینیک در فضای مجازی می‌توانید از این مورد مطمعن شوید.

استفاده از تجهیزات بروز

بهترین کلینیک دندانپزشکی در تهران باید مجهز به دستگاه های به روز دنیا باشد و متخصصین از درمان های نوین استفاده کنند. روش های قدیمی اغلب دارای پیچیدگی های بیشتری هستند و مراجعه کنندگان خصوصا برای کار های زیبایی دندان عبلاقمند هستند که از روش های نوین جایگزین روش های قدیمی استفاده شود. روش های ق دیمی دارای کاربرد کمتر بوده و حتی ممکن است با درد و کلافگی همراه باشند.

هزینه های معقول

هزینه های دندانپزشکی برای افراد مساله حیاتی به حساب می آید به همین دلیل نیاز است تا کلینیک دندانپزشکی زیبایی هزینه های متعارف نظام سلامت کشور را برای خدمات گوناگون خود در نظر بگیرد تا به این ترتیب افراد بیشتری جذب آن شوند. اغلب کارهای زیبایی دندان از نظر هزینه شامل حال بیمه نشده و به همین دلیل شرایط را کمی برای افراد دشوار می‌سازد. حال توصیه ما این است برای سلامت دندان ها ارزش بیشتری قائل شده و تنها به میزان هزینه فکر نکنید و بیشتر به دنبال کار باکیفیت باشید.

دلایل مراجعه به بهترین دندانپزشکی در سعادت آباد

قطعا تاکنون برای شما هم موردی پیش آمده که ناچار به مراجعه به کلینیک دندانپزشکی شده باشید که البته یکی از بیشترین دلایلی که برای افراد به وجود می‌آید، پوسیدگی های دندان و تیر کشیدن آن هنگام غذا خوردن است. آمار زیادی از افرادی که در جستجوی بهترین کلینیک دندانپزشکی در تهران هستند، برای دلایل درمانی است. البته ناگفته نماند که بسیاری از افراد دارای مشکلات دندانی نیستند و یا برای امور زیباسازی طرح لبخند و زیباسازی دندان ها به مراکز دندانپزشکی مراجعه می‌کنند که قطعا در انتخاب بهترین مرکر نیز حساس تر هستند.

سفید کردن دندان در کلینیک دردیس- سعادت آباد
اصلاح طرح لبخند دکتر صحرانورد دردیس

جمع بندی مطالب دندانپزشکی دردیس در سعادت آباد

همان طور که در ابتدا گفته شد مراجعه دیر هنگام به دندادنپزشکی می تواند مشکلات بسیاری رو برای فرد ایجاد کند و هم چنین مراجعه به بهترین کلینیک دندانپزشکی جهت درمان و انجام اقدامات زیبایی دندان امری بسیار مهم است و از اهمیت بالایی برخودار است. به همین دلیل مراجعه دقیق و به موقع و انتخاب دندانپزشک خوب از مهم ترین نکات می باشد و می بایست در انتخاب یک کلینیک دندانپزشکی خوب  نهایت دقت را داشته باشید. توجه داشته باشید به سلامت دندان های خود اهمیت دهید و برای روند درمان یا زیباسازی آن ها حتما به بهترین کلینیک دندانپزشکی مراجعه نمایید.

 سوالات متداول

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
admin

16 thoughts on “بهترین دندانپزشکی در سعادت آباد

 1. پرستو - دسامبر 8, 2022 در 7:12 ق.ظ

  کار ایمپلنت دندون توی یه جلسه تموم میشه ؟

  پاسخ
  • dordis - دسامبر 8, 2022 در 7:51 ق.ظ

   سلام خیر ایمپلنت نیاز به چند جلسه دارد

   پاسخ
 2. ساناز - دسامبر 8, 2022 در 7:25 ق.ظ

  سلام ببخشید هزینه ایمپلنت چقدره ؟

  پاسخ
  • dordis - دسامبر 8, 2022 در 7:52 ق.ظ

   سلام لطفا برای اطلاع از هزینه ها با شماره های موجود تماس بگیرید

   پاسخ
 3. BAHAR - دسامبر 8, 2022 در 7:28 ق.ظ

  میشه لطفا هزینه لمینیت دندان رو بفرمایید. ممنونم

  پاسخ
  • dordis - دسامبر 8, 2022 در 7:52 ق.ظ

   لطفا برای اطلاع از هزینه ها به شماره های موجود در سایت تماس بگیرید

   پاسخ
 4. سحر - دسامبر 8, 2022 در 7:50 ق.ظ

  سلام وقتتون بخیر چطوری میشه وقت گرفت؟

  پاسخ
  • dordis - دسامبر 14, 2022 در 11:58 ق.ظ

   سلام با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید

   پاسخ
 5. فرنوش - دسامبر 8, 2022 در 8:10 ق.ظ

  ممنونم کارتون عالیه، فقط یه سوال کامپوزیت چند سال ماندگاری داره؟

  پاسخ
  • dordis - دسامبر 8, 2022 در 8:13 ق.ظ

   سلام ممنون از حسن توجه شما بستگی به نگهداری شما تا یکسال ماندگاری دارد

   پاسخ
 6. امیر - دسامبر 8, 2022 در 8:22 ب.ظ

  سلام من جای دیگه روکش کردم افتاده میشه بیام برای ترمیم ؟

  پاسخ
  • dordis - دسامبر 12, 2022 در 11:17 ق.ظ

   سلام برای معاینه تشریف بیارید

   پاسخ
 7. هستی - دسامبر 11, 2022 در 9:51 ق.ظ

  من می خوام هوم بلیچینگ کنم دارید ؟

  پاسخ
  • dordis - دسامبر 12, 2022 در 11:17 ق.ظ

   سلام بله

   پاسخ
 8. پروا - دسامبر 19, 2022 در 5:45 ق.ظ

  سلام، لطفا از هزینه ها هم بگید که چقدره؟ ممنون

  پاسخ
  • dordis - دسامبر 21, 2022 در 11:16 ق.ظ

   سلام لطفا با شماره های ۲۲۱۴۰۲۲۱ ده خط – ۲۲۱۳۴۹۳۰ –
   تماس بگیرید

   پاسخ

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۱۲ دقیقه
Call Now Button