هزینه پروتز دندان

فهرست

هزینه پروتز دندان

یکی از مناسب ترن روش های برای جایگزین کردن دندان های از دست رفته، استفاده از پروتز دندان می باشد. با توجه به نوع مشکل می توان یکی از انواع پروتز های دندان را برای مراجعه کننده استفاده نمود . از پروتز های دندان برای جایگزینی بافت های از دست رفته استفاده می شود ، همچون روکش دندان، پلاک های متحرک و یا حتی ایمپلنت دندان . در این مطلب سوالات زیر پاسخ داده می شود :

  • هزینه پروتز دندان چقدر است ؟
  • آیا پروتز دندان ماندگاری بالایی دارد ؟
  • انواع پروتز دندان
پروتز دندان
پروتز دندان

پروتز دندان

با از دست رفتن دندان ها ممکن است مشکلاتی برای بیماران رخ دهد، از مهم دترین مشکلات می توان به ایجاد خلل در چهره فرد اشاره نمود . گاهی با از دست دادن دندان ها مشکلاتی در تکلم و صحبت کردن فرد ایجاد می شود ، مصرف غذا برای فرد مشکل خواهد شد و همچنین به علت مشکل در جویدن، گاهی مشکلاتی برای معده نیز رخ می دهد .

انواع پروتز دندان

ماندگاری پروتز دندان

ماندگاری پروتز دندان به عوامل گوناگونی بستگی دارد. رعایت بهداشت تاثیر فوق العاده ای در افزایش ماندگاری این روش دارد . بنابراین بهداشت دهان و دندان را به خوبی رعایت نمایید و همچنین برای چکاپ های دقیق تر به طور مرتب به دندانپزشک خود مراجعه کنید .

مراقبت های بعد از پروتز دندان

همانطور که اشاره شد ، داشتن بهاشت دهان و دندان برای پروتز های دندان بسیار حائز اهمیت می باشد .

اگر از پروتز های متحرک استفاده می کنید، آن را از دهان خارج کرده و با محلول های مخصوص طبق نظر دندانپزشک خود به خوبی شستشو دهید .

عوارض پروتز دندان

استفاده از پروتز دندان یک روش بدون عارضه می باشد و باعث افزایش زیبایی در چهره فرد می شود . از عوارضی که ممکن است ایجاد شود، واکنش های داخلی دهان می باشد. این واکنش ها موقتی بوده و در مدت زمان کوتاهی رفع می گردد و نیاز به نگرانی نمی باشد .

راه های ارتباطی با کلینیک دندانپزشکی دردیس

شماره تماس : ٢٢١ ۴۰ ٢٢١

پیج اینستاگرام کلینیک دندانپزشکی دردیس

هزینه پروتز دندان

قیمت پروتز دندان به موارد گوناگون بستگی دارد و بعد از انجام معاینه و مشاوره با مراجعه کننده، با توجه به در نظر گرفتن هزینه دستیار دندانپزشک ، لابراتورا ، دستمزد دندانپزشک و …. تعیین می گردد .

نتیجه گیری

از دست دادن دندان می توان علاوه بر ایجاد مشکل در شکل ظاهری شما ، باعث بروز مشکلاتی در سایر قسمت های شما نیز گردد. برای رفع این مشکلات می توانید از برخی روش ها همچون پروتز ندان ، ایمپلنت دندان و … استفاده نمایید. پروتز دندان یک روش کم عارضه و مطمن برای دندان های از دست رفته می باشد که به دو نوع متحرک و ثابت تقسیم شده است .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
admin

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه
Call Now Button