قیمت ایمپلنت دندان

فهرست

قیمت ایمپلنت دندان

یکی از درمان های رایج در دندانپزشکی ایمپلنت است. اگر با همه افرادی که ایمپلنت انجام داده اند گفتگو کنید خواهید دید که بهترین روش برای پر کردن جای خالی دندانهای افتاده یا کشیده شده ایمپلنت خواهد بود. دندانی که کشیده شد یا به هر دلیلی از جای درآمد، دیگر جای خالی اش به هیچ وجه پر نخواهد شد مگر با استفاده از روشهای پیشرفته دندانپزشکی. ایمپلنت دندان امروزه به این دلیل مورد توجه بسیار زیاد مردم قرار گرفته چون یکی از بهترین و مقاوم ترین روشها در به دست آوردن مجدد دندانها و در نتیجه لذت بردن از غذا خوردن و زندگی است.

ایمپلنت-دندان
ایمپلنت-دندان

ایمپلنت دندان چیست؟

برای کاشت دندان در لثه ابتدا نیاز است یک پایه فلزی خاص که از جنس تیتانیوم است و با سلولهای بدن و استخوان سازگاری دارد در استخوان فک کارگذاشته شود. سپس مینای دندان و که به صورت مصنوعی ساخته می شود بر روی آن پایه قرار می گیرد. این روش تقریبا جدید ترین روش در کاشت دندان محسوب می شود و به علت اینکه قدرت و استحکام بالایی دارد بهترین روش نیز خوانده شده است. دندان های ایمپلنت شده زیباتر و خوش فرم تر بوده باعث حفظ دندانهای مجاور خواهد شد. همچنین می توانند در سخن گفتن فرد عملکرد بهتری داشته باشند درنتیجه اعتماد به نفس و لذت فرد از غذا گفتن و خندیدن و سخن گفتن بیشتر خواهد شد.

ایمپلنت دندان چقدر عمر دارد

عمر ایمپلنت به عوامل بسیاری بستگی دارد. ایمپلنت را باید مثل دندان واقعی دانست و همانقدر که در نگهداری و بهداشت دندانهای اصلی خود مراعات می کنید برای ایمپلنت نیز باید مراعات کنید. با این وجود موارد زیادی در استحکام و عمر آن دخالت دارد از جمله:

نوع مواد استفاده شده در ایمپلنت بر اساس جنس و درجه و قیمت

چگونگی استفاده از مسواک و پاکیزگی دهان و دندان

عدم جویدن اجسام سخت برای جلوگیری از شکستن مینای دندان مصنوعی و جلوگیری از آسیب به پایه ایمپلنت

ایمپلنت دندان یکی از روش های پرکاربرد می باشد و این روش در کلینیک دندانپزشکی دردیس توسط بهترین متخصصین و با استفاده از مواد اولیه باکیفیت انجام می گیرد.

راه های ارتباطی با کلینیک دندانپزشکی دردیس

شماره تماس : ٢٢١ ۴۰ ٢٢١

پیج اینستاگرام کلینیک دندانپزشکی دردیس

انتخاب نوع ایمپلنت

اگر به کلینیک دندانپزشکی دردیس مراجعه کنید در آنجا بهترین دندانپزشک زیبایی در تهران راخواهید دید که با معاینه دقیق وضعیت بدن و دندانها و فک شما بهترین نوع ایمپلنتی که مناسب شما خواهد بود را تجویز خواهد کرد.

ایمپلنت به علت استفاده از مواد اولیه گران قیمت و همچنین روش کار، طبیعی است که نسبت به سایر روشهای دندانپزشکی اندکی گرانتر خواهد بود و این اصل مهمی است که باید بدانیم اگر از ایمپلنت ارزان استفاده کنیم یعنی از مواد اولیه درجه پایین استفاده کرده ایم و عمر ایمپلنت بسیار کوتاه خواهد شد.

قیمت ایمپلنت دندان چقدر است

یکی از چالشهای مهم ما برای انجام دادن کارهای دندانپزشکی همواره قیمت گران آنها است. ایمپلنت نیز از این قاعده مستثنی نیست. اما باید بدانیم که اگر قیمت ایمپلنت به نظرمان زیاد آمد به خاطر مسئولیت بسیار بالایی است که دندانپزشک ماهر و متخصص در انجام آن برعهده می گیرد. اینکه از مواد اولیه درجه یک و همچنین از روشهای بسیار یشرفته استفاده کرده است. دیگر اینکه بررسی شرایط بیمار و انتخاب بهترین راهکار برای ایمپلنت دندان یکی از کلیدی ترین بخش های کار متخصص است.

قیمت ایمپلنت دندان در سال 98

طبیعی است که قیمت ایمپلنت دندان در سال 98 نسبت به قیمت مواد اولیه در سال 98 محاسبه می شود و چون باید دیگر موضوعات مثل معاینه و بررسی دهان و دندان توسط پزشک را مورد توجه قرار دهیم و همچنین روش و نوع ایمپلنتی که دندانپزشک تجویز می کند را محاسبه کنیم بنابراین قیمت برای هر فردی متفاوت خواهد بود. پیشنهاد می شود با مراجعه به کلینیک دندانپزشکی دردیس از بهترین محاسبه قیمت براساس نیازمندی خود برخوردار شوید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
admin

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه
Call Now Button