رنگ مناسب لمینت دندان

فهرست

رنگ مناسب لمینت دندان

در بین خدمات دندانپزشکی ، لمینت دندان از اهمیت بالایی برخوردار می باشد . اما هنگامی که اسمخ لمینت دندان شنیده می شود دندان های فوق العاده سفید و بسیار برجسته در ذهن مردم تداعی می شود .  به گونه ای که مصنوعی بودن فرم دندان ها به شدت مشخص است . در صورتی که اینگونه نمی باشد . برای طبیعی جلوه دادن لمینت دندان باید رنگ مناسب لمینت دندان انتخاب شود .

رنگ مناسب لمینت دندان
رنگ مناسب لمینت دندان

رنگ مناسب لمینت دندان

یکی از مهم ترین قسمت های لمینت  ، انتخاب رنگ لمینت دندان می باشد . این رنگ بر ساس عوامل مختلفی می تواند تغیر کند . به طور مثال افرادی که دارای پوست تیره هستند برای لمینت دندان نباید از رنگ های بسیار روشن استفاده نمایند . رنگ های روش برای پوست های روشن مناسب می باشد .  البته انتخاب رنگ مناسب لمینت دندان توسط شخص مراجعه کننده انتخاب می شود .

دلایل برجستگی دندان

در لمینت دندان نیاز به غالب گیری از دندان ها می باشد  .  این غالب های گرفته شده به لابراتوار  فرستاده می شود . هرچه غالب نازک باشد در نتیجه  فرم دندان ا بسیار طبیعی تر جلوه می نماید .

از دیگر دلایل تاثیر گذار در برجستگی دندان ها مهارت و تکنیک دندانپزک می باشد .

انتخاب دندانپزشک خوب یکی از نکات مهم برای انجام خدمات دندانپزشکی به ویژه دندانپزشکی زیبایی می باشد .

کلینیک دندانپزشکی دردیس یکی از بهترین کلینیک دندانپزشکی در غرب تهران می باشد . جهت دریافت مشاوره از پزشکان کلینیک دردیس با شماره ٢٢١ ۴۰ ٢٢١ خط ده تماس حاصل نمایید .

چه افرادی نباید لمینت دندان انجام دهند ؟

انجام لمینت دندان برای برخی لز مرتجعه کنندگان مناسب نمی باشد و پزشک به آنها توصیه می کند برای رفع مشکلات دندان خود از روش های دیگری استفاده نماید . مانند :

بیمارانی که مشکل دنداون قروچه دارند نباید از این روش استفاده نمایند . زیرا در هنگام فشار آوردن به دندان ها ممکن است به آنها آسیب وارد شود .

برای رفع نامرتب بودن دندان ها نباید از لمینت استفاده نمود . زیرا روش مناسبی برای رفع این مشکل نمی باشد . بهتر است برای این کار از ارتودنسی دندان استفاده شود .

بیمارانی که فک آنها بر روی هم قرار دارد و به یکدیگر فشار وارد می نمایند بهتر است از این روش استفاد نکنند .

افرادی که مشکل پوسیدگی دندان دارند ابتدا باید پوسیدگی دندان های خود را برطرف نمایند و سپس اقدام به انجام لمینت کنند .

هزینه لمینت دندان

برآورد هزینه لمینت دندان قبل از مراجعه به دندانپزشک ممکن نمی باشد . به دلیل آن که شاید قبل از انجام لمینت نیاز به پرکردن و ترمیم مشکلات دندان باشد . بنابراین ابتدا به یک دندانپزشک مراجعه نماید تا هزینه انجام لمینت دندان مشخص گردد .

برخی از خدمات کلینیک دردیس ، دندانپزشکی زیبایی :

اصلاح طرح لبخند
ارتودنسی
بلیچینگ
ایمپلنت دندان

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم
با تشکر مدیریت سایت کلینیک دندانپزشکی دردیس

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
dordis

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه
Call Now Button