بلیچینگ در سعادت آباد

بلیچینگ در سعادت آباد در کلینیک دردیس بهترین دندانپزشکی در سعادت آباد جهت سفید کردن دندان ها می باشد. بلیچینگ می تواند دندان ها را تا چند درجه روشن کند و آثار آن تا مدت ها باقی بماند. روش های خانگی برای بلیچینگ برای افرادی که می خواهند هوم بلیچینگ انجام دهند نیز ارائه شده است که می تواند تاثیر این روش را دو چندان کند. بسیاری از افراد دندان هایشان مشکل نامرتبی یا کجی دندان دارند که برای ارتودنسی اقدام می کنند. بعد از ارتودنسی می توان گفت که دندان ها به دلیل وجود سیم هایی که تا پیش از این روی دندان بوده دچار جرم و زردی می شوند. قبل از بلیچینگ به این افراد توصیه می کنیم که جرم گیری کرده و سپس اقدام به بلیچینگ کنند. بلیچینگ دندان در جلسه اول در دندانپزشکی ممکن است کمی زمان بر باشد پس خودتان را برای یک تایم تقریبا طولانی که قرار است دهانتان باز باشد و مواد باکیفیت سفید کننده روی دندان هایتان بنشیند آماده کنید. بلیچینگ در کلینیک دردیس با بهترین و باکیفیت ترین مواد انجام می شود. ما در این مقاله قصد داریم به طور کامل در مورد بلیچینگ در سعادت آباد مطالعه کنیم پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

فهرست

روش های بلیچینگ در سعادت آباد

محصولات و روش های بسیاری برای بلیچینگ دندان و سفید کردن آن ها در نظر گرفته شده است. اگر بخواهیم همه گزینه ها را در نظر بگیریم کمی طاقت فرسا و دشوار می شود. بلیچینگ دندان را بایستی تحت نظر متخصصین دندانپزشک انجام داد و این روش زیباسازی و سفید کردن دندان ها می تواند بدون نسخه پزشک برای شما انجام شود.

گزینه های بلیچینگ دندان در سعادت آباد می تواند شامل موارد زیر باشد:

  • بلیچینگ حرفه ای دندان که در مطب انجام می شود.
  • کیت های بلیچینگ دندان که با نسخه خانگی ارائه می شود.
  • ژل های سفید کننده دندان
  • نوارهایی که جهت سفید کردن دندان ها در نظر گرفته می شوند.
  • خمیردندان سفید کننده دندان
  • قلم سفید کننده دندان که برای سفید کردن دندان ها استفاده می شود.

بلیچینگ دندان در سعادت آباد توسط دندانپزشک انجام می شود و حاوی پراکسید هیدروژن یا پراکسید کاربامید می باشد. بنابراین می توانیم بگوییم که این مواد می توانند نسبت به روش های خانگی یا استفاده از روش های دم دستی تر تاثیر بسزایی بر روی دندان ها بگذارند. احتمال اینکه دندان های شما با بلیچینگ به مدت حداقل یک سال سفید وتمیز باقی بماند بیش تر از روش هایی مانند استفاده از خمیر دندان می باشد. هم چنین بلیچینگ می تواند روشی سریعتر برای سفید کردن دندان ها در نظر گرفته شود. هم چنین ماندگاری آن نسبت به سایر روش ها بسیار چشمگیر می باشد.

درمان حرفه ای بلیچینگ در سعادت آباد

بلیچینگ دندان در سعادت آباد در کلینیک دندانپزشکی دردیس انجام می شود که بهترین دندانپزشکی در غرب تهران می باشد. بلیچینگ می تواند از کاربردهای مختلفی استفاده کند اما معمولا غلظت بالایی از پراکسید هیدروژن یا پراکسید کاربامید می باشد. برای از بین بردن لکه ها از نور لیزر تخصصی استفاده می شود.

روش حرفه ای برای سفید کردن دندان ها حدود یک ساعت طول می کشد و از سفید کننده دندان با غلظت 25 الی 40 درصد استفاده می شود. روش های درمان جرفه ای بلیچینگ دندان در سعادت آباد اغلب از کیت های سفارشی استفاده می شود و می توانید آن ها را به خانه ببرید حتی هوم بلیچینگ انجام دهید و در برنامه های بعدی از آن ها استفاده کنید.

هم چنین می توانید کیت های بلیچینگ را برای استفاده در خانه و تحت نظر دندانپزشک خود تهیه کنید. این کیت ها اغلب دارای غلظت کمتری می باشند اما نسبت به کیت هایی که در داروخانه ها وجود دارند غلظت بیشتری دارند.

میزان اثر بخشی بلیچینگ دندان در سعادت آباد

بلیچینگ در سعادت آباد می تواند کاملا به صورت فوق العاده و موثر در نظر گرفته شود. اثر بخشی و میزان موفقیت بلیچینگ دندان در سعادت آباد به عوامل مختلفی بستگی دارد و این عوامل می توانند به شرح زیر می باشند:

  • علت ایجاد لکه در وهله اول و نوع لکه
  • سن فرد
  • زمان و تعداد دفعات درمان
  • غلظت ماده سفید کننده استفاده شده

فیلم بلیچینگ دندان در سعادت آباد – کلینیک دندانپزشکی دردیس

سفید نگه داشتن دندان ها بعد از بلیچینگ در سعادت آباد

مراقبت های بعد از بلیچینگ دندان یکی از اصول مهم در سفیدنگه داشتن دندان ها می باشد. در خصوص بلیچینگ دندان یکی از مهم ترین فاکتور ها برای هر فردی که هزینه کرده و با روش بلیچینگ دندان های خود را سفید کرده می باشد. توصیه می شود تا دو هفته از غذاهایی که رنگ کارخانه ای دارند استفاده نکنید این رنگ ها می توانند به طور کلی سبب شوند که رنگ دندان هایتان تغییر کند. هم چنین بهداشت دهان و دندان را رعایت کنید و بعد از هر وعده غذایی مسواک بزنید. مسواک زدن می تواند جرم هایی که روی دندان هایتان می باشد را تا حد بسیاری از بین ببرد برای همین توصیه می کنیم حتما مسواک بزنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
dordis

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۵ دقیقه
Call Now Button