ایمپلنت دندان درد دارد ؟

فهرست

ایمپلنت دندان درد دارد ؟

ترس از دندانپزشکی در تمامی افراد وجود دارد، گاهی افراد به دلیل از دست رفتن دندان های خود دچار مشکل در ظاهر خود هستند اما به دلیل ترس و نگرانی از درد ایمپلنت دندان از رفتن به دندانپزشکی هراس دارد. البته این ترس و نگرانی برای تعداد زیادی از افراد وجود دارد.

ایمپلنت-دندان-درد-دارد-؟
ایمپلنت-دندان-درد-دارد-؟

مراحل ایمپلنت دندان

برای انجام جراحی ایمپلنت دندان چند مرحله مورد نیاز است. ابتدا باید شرایط لثه بررسی شود. بعد از سالم بودن آن برشی برو روی لثه قرار می گیرد، سپس یک پیج در لثه قرار گرفته می شود که حکم همان ریشه دندان را دارد. باید مدتی از این مرحله بگذرد تا به درستی در لثه قرار بگیرد . بعد از هماهنپی ریشه دندان مصنوعی با لثه، اباتمنت بر روی لثه ها قرار داده می شود و بعد بر روی آن روکش دندان قرار می گیرد که فرم طبیعی به دندان ها دهد.

آیا انجام ایمپلنت دندان درد دارد ؟

بسیاری از افراد دلهره درد و ناراحتی ایمپلنت دندان را دارند. اما نیاز به نگرانی نیست. این روش بسیار آسان و بدون درد است. در طی انجام این روش از بی حسی استفاده می شود که کمتر دردی بیمار احساس نکند . لازم به ذکر است که ایمپلنت دندان در استخوان فک افراد تعبیه می شود که در این قسمت کمترین دردی وجود خواهد داشت.

آیا پس از انجام ایمپلنت دندان احساس درد وجود خواهد داشت ؟

کمی درد بعد از رفتن بی حسی طبیعی می باشد که دندانپزشک با تجویز قرص مسکن به کاهش این درد کمک می کند. مسکن ها را در زمان اطلاع داده شده مصرف کنید . اصولا بر اساس میزان بی حسی پزسک حدود 20 دقیقه قبل از بین رفتن بی حسی استفاده از قرص را مناسب می داند تا با رفع بی حسی دارو نیز تاثیر خود را بر جایی بگذارد. در ضمن انجام مراقبت های اطلاع داده شده کمک بسیاری در کاهش درد بیمار دارد.

راه های ارتباطی با کلینیک دندانپزشکی دردیس

شماره تماس : ٢٢١ ۴۰ ٢٢١

پیج اینستاگرام کلینیک دندانپزشکی دردیس

نتیجه گیری

یکی از روش های کاشت دندان مصنوعی در هنگام از دست دادن دندان ها، استفاده از ایمپلنت دندان می باشد. در طی این روش از 3 بخش تشکیل می شود که طی مراحلی در داخل لثه قرار می گیرد . انتخاب کلینیک دندانپزشکی خوب در کیفیت و نتیج و ماندگاری ایمپلنت دندان تاثیر بسیاری دارد . بنابراین با دقت کافی به انتخاب بهترین مرکز دندانپزشکی مراجعه نمایید. به دلیل ترس و دلهره از ندانپزشکی از تصمیم خود منصرف نشوید و بدون نگرانی و با خیالی آسوده به کلینیک دندانپزشکی مراجعه کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
admin

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه
Call Now Button