مراقبت های پس از درمان زیبایی دندان

مراقبت های پس از درمان زیبایی دندان

 درمان های زیبایی به عمده درمان هایی گفته می شود که در ناحیه قدامی فک بالا و پایین و با استفاده از روشها و مواد زیبایی انجام می گیرد. مثل کامپوزیتهای زیبایی، لامینیت ها،، روکش های زیبایی و بستن دیاستم میانی و …

مراقبت های پس از درمان زیبایی دندانامروزه لمینت دندان و کامپوزیت های دندانی طرفداران بسیاری را پیدا کرده است، در کلینیک دندانپزشک زیبایی دردیس با بکارگیری مجربترین کادر پزشکی و بالاترین کیفیت این روش ها انجام می گیرد لازم است مراقبت هایی بعد از لمینت دندان و کامپوزیت دندان صورت گیرد تا بتوان نتایج بهتری را دریافت کرد در ادامه مطلب به بیان توضیحاتی در رابطه با این مراقبت ها پرداخته شده است :

  • کلیه درمان های زیبایی با توجه به ماهیت و ظرافت شان نیاز به دقت بیشتری جهت حفظ و نگهداری دارند. لذا باید با دقت بیشتری تمیز شوند و از فشارهای زیاد بر روی این دندانها پرهیز گردد.
  • ونیرهای کامپوزیتی با توجه به ماهیتشان امکان تغییر رنگ دارند. لذا توصیه می شود از کشیدن سیگار و مصرف بی رویه قهوه و چای اجتناب گردد.
  • تا حد امکان استفاده از دهان شویه های بهداشتی و حاوی کلروهگزیدین (به همراه درمانهای زیبایی) اجتناب نمایید. مگر در مواردی که پزشک توصیه نموده است.
  • این گونه درمانها باید مرتب توسط پزشک کنترل گردند و در صورت نیاز تغییرات لازم بر روی آنها صورت پذیرد.
  • لمینت و کامپوزیتی که بروی دندان کارگذاری می شود در صورتی که از مواد غذایی رنگی و نوشیدنی های رنگی بیش از حد مصرف شود ممکن است کمی به مقدار ناچیز تغییر رنگ دهند به همین علت است که توصیه می شود از این مواد غذایی و نوشیدنی ها کمتر استفاده شود . همچنین مصرف بیش از حد دخانیات می تواند در این تغییر به مقدار کمی تاثیر گذار باشد بنابرین توصیه یم شود افرادی که کامپوزیت یا لمینت دندان  کرده اند تا جایی که ممکن است از مصرف دخانیات پرهیز نمایند .

مراقبت های بعد از لمینت دندان  و کامپوزیت دارای اهمیت بسیار بالایی می باشد به هیچ عنوان نسبت به آن بی توجه نباشید .

برخی از خدمات کلینیک دردیس، دندانپزشکی زیبایی :

اصلاح طرح لبخند

لمینت دندان

ارتودنسی

بلیچینگ

ایمپلنت دندان

راه های ارتباطی کلینیک دردیس ، دندانپزشک زیبایی

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت کلینیک دندانپزشکی دردیس

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
dordis

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۲ دقیقه
Call Now Button