مراقبت بعد از لمینت دندان

مراقبت بعد از لمینت دندان

امروزه  لمینت دندان طرفداران بسیاری به خود جذب کرده است بنابراین مراقبت بعد از لمینت دندان برای افزایش ماندگاری لمینت دندان از اهمیت بالایی برخوردار است . در این مقاله نکات مهمی در این زمینه اطلاع داده می شود . با ما همراه باشید …

مراقبت بعد از لمینت دندان
مراقبت بعد از لمینت دندان

مراقبت بعد از لمینت دندان

افرادی که لمینت دندان انجام داده اند نیازاست که نکاتی را بعد از آن رعایت کنند تا لمینت زیبایی و درخشندگی خود را سالیان سال حفظ کند ، لمینت دندان نیاز به مراقبت بسیاری دارد و از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد ، لازمه دریافت یک نتیجه خوب از لمینت دندان علاوه بر تخصص پزشک مراقبت هایی است که بعد از آن باید توسط خود فرد صورت گیرد در ادامه مطلب در رابطه با مراقبت هایی که لازم است بعد از لمینت دندان صورت گیرد توضیحاتی داده می شود تا افرادی که لمینت دندان انجام داده اند با رعایت این نکات بتوانند نتایج بسیار درخشانی را از لمینت دندان خود دریافت نمایند .

ممکن است در روز های اولیه بعد از لمینیت دندان حساسیتی در هنگام نوشیدن مایعات سرد و گرم ایجاد شود ، این حالت طبیعی و زود گذر می باشد نگرانی در رابطه با آن نداشته باشید.( حساسیتی که بعد از لمینت دندان بوجد می آید پس از مدت کوتاهی برطرف می شود )

رعایت نکات بهداشتی به طور منظم مانند مسواک زدن روزانه به هیچ عنوان نباید فراموش شود با رعایت این نکات بهداشتی می توانید برطول عمر لمینت دندان بیافزایید .

یکی از اقدامات مهمی که باید بعد از لمینیت دندان انجام گیرد جلوگیری از مصرف کردن مقادیر زیاد چای و قهوه می باشد ، مصرف بیش از اندازه  این نوع نوشیدنی ها در دراز مدت می تواند باعث تغییر رنگ اندکی در لمینت دندان شوند. همچنین مصرف بیش از اندازه مواد غذایی رنگی می تواند به مرور زمان باعث تغییر رنگ لمینت شود .

دندان قروچه یکی از عادت های ناپسندی می باشد که می تواند موجب آسیب دیدگی لمینت های دندانی شود ، در افرادی که دندان قروچه  به صورت غیر ارادی می باشد  توصیه می شود که لمینت دندان انجام ندهد .

باید از شکستن آجیل با دندان لمینت شده و گاز زدن مواد غذایی سفت تا جایی که ممکن است خودداری شود زیرا لمینت در برابر ضربه آسیب پذیر می باشد و ممکن است دچار لب پریدگی شود .

در صورت استفاده از دهانشویه حتما راهنمایی های لازم را از دندانپزشک زیبایی خود دریافت نمایید زیرا استفاده از برخی از شونیده ها برای دندان لمینت شده توصیه نمی شود .

اگر می خواهید که بهترین نتایج را از لمینیت دندان خود دریافت نمایید و تا مدت طولانی از زیبایی و درخشندگی آن لذت ببرید به هیچ عنوان نسبت به نکاتی که پزشکتان گوش زد می کند و مواردی که در قسمت فوق به آن ها اشاره شده بی توجه نباشید ، برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با اقداماتی که باید بعد از لمینت دندان صورت گیرد می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر مشاوره های لازم را از کلینیک دندان پزشکی زیبایی دردیس دریافت نمایید

برخی از خدمات کلینیک دردیس، دندانپزشکی زیبایی :

اصلاح طرح لبخند

لمینیت دندان

ارتودنسی

بلیچینگ

ایمپلنت دندان

راه های ارتباطی کلینیک دردیس ، دندانپزشک زیبایی

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت کلینیک دندانپزشکی دردیس

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
dordis

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه
Call Now Button