ماندگاری کامپوزیت ونیر

ماندگاری کامپوزیت ونیر

کامپوزیت ونیر یکی از روش های اصلاح طرح لبخند می باشد، که با سفید کردن رنگ دندان ها و ایجاد یک فرم زیبا در دندان ها موجب جذابیت و زیبایی چهره می شود ، این روش امروزه طرفدارن بسیاری پیدا کرده است یکی از سوالات متداولی که متقاضیان کامپوزیت ونیر مطرح می کنند این است که ماندگاری و دوام کامپوزیت ونیر به چه صورت می باشد ، پاسخ به این سوال به عوامل مختلفی بستگی دارد یکی از عواملی که بسیار تاثیر گذار می باشد در دوام و ماندگاری کامپوزیت ونیر  مراقبت هایی می باشد که توسط خود فرد باید انجام گیرد.

ماندگاری کامپوزیت ونیر
ماندگاری کامپوزیت ونیر

مراقبت های بهداشتی

رعایت برخی از نکات می تواند در مدت ماندگاری کامپوزیت ونیر بسیار تاثیر گذار باشد ، تغییر رنگ جزئی به مرور زمان با مصرف بیش از اندازه چای ، قهوه و نوشیدنی هایی رنگی بروی روکش های کامپوزیتی ایجاد می شود به همین علت است توصیه می شود افرادی که کامپوزیت ونیر انجام داده اند تا جایی که ممکن است از مصرف این نوشیدنی ها خودداری نمایند.

عدم مصرف بیش از اندازه نوشیدنی های رنگی در ماندگاری کامپوزیت ونیر ها و جلوگیری از تغییر رنگ آن ها بسیار تاثیر گذار می باشد

گاز زدن مواد غذایی سفت می تواند باعث آسیب دیدگی و لب پریدگی روکش های کامپوزیتی شود ، بنابرین تا جایی که ممکن است از شکستن آجیل و مصرف مواد غذایی که نیاز به جویدن های طولانی مدت دارد خودداری نمایید .

تمامی این مواردی که بیان شد در ماندگاری کامپوزیت ونیر بسیار تاثیر گذار می باشد.

علاوه بر مراقبت هایی که توسط خود فرد انجام می گیرد روش کار و تجربه دندانپزشک زیبایی و کیفیت موادی که مورد استفاده قرار می گیرد در طول عمر کامپوزیت های ونیر بسیار تاثیر گذار می باشد ، برای اینکه بخواهید برای مدت طولانی از روکش های زیبایی کامپوزیتی لذت کافی را ببرید و ماندگاری و دوام آن ها بسیار بالا باشد در انتخاب دندان پزشک زیبایی خود بسیار دقت نمایید.

در صورتی که دندانپزشک زیبایی از کیفیت نامرغوبی استفاده نماید و بصورت اصولی و بدون تجربه کامپوزیت را بروی دندان بچسباند نمی توان نتایج بسیار مطلوبی را دریافت کرد . کادر پزشکی مجرب کلیلنیک دندانپزشکی دردیس در زمینه کامپوزیت ونیر و سایر روش های اصلاح طرح لبخند تجربه و توانایی بسیار بالایی دارند از طریق راه های ارتباطی زیر می توانید مشاوره های لازم را دریافت نمایید .

برخی از خدمات کلینیک دردیس، دندانپزشکی زیبایی :

اصلاح طرح لبخند

لمینیت دندان

ارتودنسی

بلیچینگ

ایمپلنت دندان

راه های ارتباطی کلینیک دردیس ، دندانپزشک زیبایی

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت کلینیک دندانپزشکی دردیس

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
dordis

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه
Call Now Button