لمینیت سرامیکی بهتر است یا کامپوزیتی ؟

لمینیت سرامیکی بهتر است یا کامپوزیتی ؟

یکی از سوالات متداولی که در زمینه لمینیت دندان پرسیده می شود این است که لمینیت سرامیکی بهتر است یا کامپوزیتی ؟

هر یک از این روش ها دارای مزایایی می باشد بنابرین نمی توان به طور مسلم گفت که کدام روش نسبت به دیگری بهتر می باشد انتخاب روش بستگی به شرایط فرد دارد . در این مقاله در رابطه با لمینت های سرامیکی و کامپوزیتی توضیحاتی داده می شود تا بتوانید انتخاب بهتری داشته باشید و با مزایای هر یک از این روش ها آشنا شوید .

لمینیت سرامیکی بهتر است یا کامپوزیتی ؟ل

لمینیت دندان  یکی از پرطرفدار ترین روش ها در دندانپزشکی زیبایی است و در حال حاضر در زمینه زیبا سازی دندان و ایجاد یک لبخند زیبا متقاضیان بسیاری را پیدا کرده است .

لمینیت کامپوزیتی

یکی از روش های لمینیت دندان که امروزه بسیار مورد استقبال قرار گرفته است لمینیت های کامپوزیتی است که زیبایی چشمگیری را در دندان ها بوجود می آورند از مزیت های این روش می توان به این مورد اشاره کرد که می توان در یک جلسه بدون قالب گرفتن از قبل این نوع از لمینیت را تهیه کرد و بروی دندان ها فیکس کرد . علاوه بر این موضوع در لمینیت های دندانی تراش دندان بسیار کم است یا هیچ گونه تراشی بروی دندان ها داده نمی شود . این در حالی است که برای قرار گیری لمینیت های سرامیکی بروی دندان نیاز به تراش دندان است .

لمینیت سرامیکی

مقاومت لمینیت های سرامیکی نسبت به نوع کامپوزیتی بسیار بالاتر می باشد و درخشندگی و زیبایی چشم گیری دارد ، در لمینیت سرامیکی نیاز به قالب گیری از دندان است بنابرین دندانپزشک زیبایی در ابتدا تراش لازم را بروی دندان ها می دهد و سپس از روی دندان ها قالبی تهیه می کند تا به لابراتور فرستاده شود . قالب تهیه شده در لابراتور با استفاده از مواد مخصوصی و لیزر بروی دندان ها فیکس می شود و فرم بسیار زیبایی در دندان ها ایجاد می شود .

 

برخی از خدمات کلینیک دردیس، دندانپزشکی زیبایی :

اصلاح طرح لبخند

لمینیت دندان

ارتودنسی

بلیچینگ

ایمپلنت دندان

راه های ارتباطی کلینیک دردیس ، دندانپزشک زیبایی

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت کلینیک دندانپزشکی دردیس

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
dordis

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۲ دقیقه
Call Now Button