لمینیت دندان بدون تراش

فهرست

لمینیت دندان بدون تراش

لمینیت ها به دو صورت بروی دندان گذاشته می شود 1. به طور مستقیم و بدون تراش دندان 2. با تراش دندان و ساخت لمینیت در لابراتور

در گذشته برای قرار دادن لمینیت بروی دندان حتما نیاز به تراش دندان بود اما امروزه بدون تراش دندان می توان لمینیت را بروی دندان قرار داد ، لمینیت دندان بدون تراش که لومینیرز خوانده می شود در کنار ظرافتی که داراد از استحکام بسیار بالایی برخوردار می باشد . برای قرار دادن لومینیرز نیاز به قالب گیری و ساخت لمینیت در لابراتور می باشد .

لمینیت دندان بدون تراش
لمینیت دندان بدون تراش

با تراش دندان ممکن است چه مشکلاتی بروز پیدا کند ؟

هیچ ماده ای قابل مقایسه با نسج دندان نمی باشد، نسج دندان بسیار با ارزش است بنابرین در روش های درمانی و زیبایی دندان سعی می شود دندان تراشیده نشود .

اگر بعد از گذشت مدت زمان طولانی مشکلی برای لمینیت ها بوجود آمد ، نمی توان تغییری را در دندان تراش خورده ایجاد کرد بنابرین دو مرتبه دندان باید لمینیت شود . این در حالی است که اگر برای قرار دادن لمینیت تراشی بروی دندان داده نشود در آینده حتی با برداشتن لمینیت بافت دندان کاملا سالم می باشد.

با لمینیت دندان می توان کدام مشکلات دندانی را برطرف کرد ؟

بدررنگی های دندانی که با استفاده از روش بلیچینگ و جرم گیری برطرف نشده است را می توان به راحتی با لمینیت دندان برطرف کرد .

در نامرتبی های جزئی می توان بدون استفاده از ارتودنسی که درمانی زمان بر است با بکارگیری لمینیت دندان مشکل را برطرف کرد و دندان ها را در وضعیت درستی قرار داد .

فواصل اندک بین دندانی با لمینیت دندان برطرف می شود.

همچنین ترک خوردگی های جزئی و لب پر شدن دندان با لمینیت دندان اصلاح می شود و ظاهر زیبایی در دندان بوجود می آید .

بدشکلی های دندانی به طور کامل با لمینیت دندان برطرف می شود و ظاهر زیبایی در دندان ها بوجود می آید .

نتیجه گیری

در نهایت می توان با لمینیت دندان تمامی نامرتبی ها و بدشکلی های دندانی را برطرف کرد و ظاهر زیبایی را در دندان ایجاد کرد ، در چند سال اخیر لمینیت دندان بدون تراش توسط شرکت آمریکایی DenMatمعرفی شده است که از استحکام بسیار بالایی برخوردار می باشد و دارای زیبایی فوق العاده ای می باشد و امروزه بسیار مورد استفاده قرار گرفته است .

برخی از خدمات کلینیک دردیس، دندانپزشکی زیبایی :

اصلاح طرح لبخند

لمینیت دندان

ارتودنسی

بلیچینگ

ایمپلنت دندان

راه های ارتباطی کلینیک دردیس ، دندانپزشک زیبایی

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت کلینیک دندانپزشکی دردیس

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
dordis

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه
Call Now Button