تفاوت لمینیت دندان با ایمپلنت

فهرست

تفاوت لمینیت دندان با ایمپلنت

لمینیت دندان و ایمپلنت دندان هر دو برای اصلاح طرح لبخند بکار گرفته می شوند  اما هر یک به منظور خاصی مورد استفاده قرار می گیرد افراد بسیاری لمینت دندان را با ایمپلنت دندان اشتباه می گیرند در صورتی که این دو با یکدیگر بسیار متفاوت می باشند و در موارد خاصی مورد استفاده قرار می گیرند در این مقاله به طور جداگانه در رابطه با هر یک از این روش ها توضیح مختصری داده می شود.

ایمپلنت-دندان-1

لمینیت دندان

امروزه لمینت دندان در میان جوانان طرفداران بسیاری پیدا کرده است که به منظور زیباسازی و فرم دهی به بدشکلی های دندان مورد استفاده قرار می گیرد با لمینت دندان به طور کامل می توان بدرنگی های دندانی را برطرف کرد . برای لمینیت کردن دندان ها از کامپوزیت یا سرامیک استفاده می شود ، ماندگاری لمینیت های سرامیکی از کامپوزیتی بیشتر می باشد . برای لمینیت کردن دندان ها تراشی بروی مینای دندان داده می شود که در لمینت از نوع کامپوزیت این تراش بسیار جزئی می باشد یا در برخی از موارد بدون تراش دندان کامپوزیت بروی دندان ها فیکس می شود . با لمینت دندان درخشندگی بسیار زیبا و چشم گیری در دندان ها ایجاد می شود که جذابیت چهره را چندین برابر می کند .

ایمپلنت دندان

ایمپلنت یک روش کاشت دندان می باشد که جای خالی دندان کشیده شده را پر می کند در نتیجه با لمینیت دندان که برای رفع بدشکلی و بدرنگی دندان ها مورد استفاده قرار می گیرد بسیار متفاوت است . ایمپلنت یک پایه تیتانیومی به شکل پیچ می باشد که در استخوان فک ناحیه مورد نظر جایگذاری می شود و برای قرار دادن ایمپلنت نیاز به برش در لثه و سوراخ کردن فک می باشد . ایمپلنت دندان به طور کامل می تواند جای خالی دندان از دست رفته را به طور دائم  پر کند.

هر یک از روش های نام برده نیاز به مراقبت هایی توسط خود فرد دارد که باید به خوبی صورت گیرد تا بتوان نتایج بسیار خوبی را در طولانی مدت دریافت کرد .

در کلینیک دردیس بهترین دندانپزشکی در سعادت آباد خدمات ایمپلنت و لمینیت با بهترین تجهیزات و مواد ارائه می شود.

برخی از خدمات کلینیک دردیس، دندانپزشکی زیبایی :

اصلاح طرح لبخند

لمینیت دندان

ارتودنسی

بلیچینگ

ایمپلنت دندان

راه های ارتباطی کلینیک دردیس ، دندانپزشک زیبایی

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت کلینیک دندانپزشکی دردیس

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
dordis

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۲ دقیقه
Call Now Button