بهترین دندانپزشک زیبایی

فهرست

بهترین دندانپزشک زیبایی

داشتن یک لبخند زیبا باعث افزایش اعتماد بنفس و زیبایی چهره می شود ، امروزه برای اصلاح طرح لبخند روش هایی بسیاری ارائه شده است .

لازمه دریافت یک نتیجه خوب برای زیبایی دندان ها انتخاب بهترین دندانپزشک زیبایی می باشد تا با بکارگیری بهترین روش و با کیفیت ترین مواد بتوان نتایج بسیار مطلوبی را دریافت کرد . بهترین کلینیک دندانپزشکی زیبایی باید مجهز به جدیدترین تجهیزات روز دنیا و کادر پزشکی مجربی باشد تا بتواند بهترین خدمات را ارئه کند . در ادامه مطلب در رابطه با روش هایی که برای زیبایی دندان مورد استفاده قرار می گیرد توضیحاتی داده می شود تا در این زمینه اطلاعات لازم را بدست آورید و با بکار گیری بهترین روش، زیبایی دندان های خود را چندین برابر کنید .

اصلاح-طرح-لبخند

درمان های رایج در زیبایی دندان

در کلینیک دردیس برای زیبایی دندان ها روش های بسیاری بنا بر مشکل دندانی در نظر گرفته می شود که در ادامه مطلب به بیان توضیحات مختصری در رابطه با هریک از این روش ها پرداخته می شود .

پر کردن زیبایی دندان

در گذشت برای پر کردن دندان ها از موادی به رنگ نقره ای استفاده می شد که ظاهر زیبایی را در دندان ها ایجاد نمی کرد اما امروزه مواد مورد استفاده برای پر کردن  دندان ها موادی از پرسلین و رزین‌های کامپوزیتی می باشند که با مینای دندان همخوانی لازم را دارند و ظاهر زیبایی را در دندان ها ایجاد می کند و به هیچ عنوان جلب توجه نمی کند .

سفید کردن دندان و بلیچینگ

یکی از روش هایی که امروزه بسیار مورد استفاده قرار می گیرد بلیچینگ دندان است در این روش به راحتی مشکل بدرنگی دندان ها برطرف می شود و جرم گیری انجام می گیرد . عوامل بسیاری مانند افزایش سن، مصرف مواد غذایی رنگی مصرف دخانیات باعث بدرنگی دندان ها می شود با بلیچینگ دندان می توان این بدرنگی را برطرف کرد و ظاهر زیبایی را در دندان ها ایجاد کرد . یکی از سوالات متداولی که در رابطه با بلیچینگ پرسیده می شود این است که تفاوت بلیچینگ و جرم گیری دندان در چیست ؟

در جرم گریی، از روی دندان جرم ها برداشته می شود و رنگ طبیعی دندان نمایان می شود در حالی که در بلیچینگ از مواد شیمیایی استفاده می شود که رنگ دندان را سفید می کنند و در خشندگی دندان را بیشتر می کند .

کامپوزیت ونیر

یکی از روش های که برای زیبایی و سفید کردن دندان ها امروزه بسیار مورد استفاده قرار می گیرد کامپوزیت ونیر است ، با استفاده از این روش به راحتی می توان نامرتبی های جزئی دندان ، لب پرشدگی ، ترک خوردگی و بدرنگی دندان ها را اصلاح کرد . در این روش یک قالب از دندان های بیمار گرفته می شود و بر اساس قالب گرفته شده روکش های کامپوزیتی ساخته می شود و بروی دندان فیکس می شود .

 لمینیت دندان

امروزه لمینیت دندان در بین عموم مردم بسیار شناخته شده است و افرادی که از ظاهر و رنگ دندان های خود ناراضی می باشند و می خواهند فرم بسیار زیبایی را در دندان های خود ایجاد نمایند متقاضی انجام این روش می باشند، لمینیت دندان در دو نوع سرامیکی و کامپوزیتی است که بر اساس نظر خود فرد و دندانپزشک یکی از این دو نوع انتخاب می شود ، با قرار گیری لمینیت ها بروی دندان درخشندگی و سفیدی دندان ها چندین برابر می شود .

ایمپلنت دندان

در گذشت برای پر کردن جای خالی دندان از دندان های مصنوعی استفاده می شد اما امروزه ایمپلنت های دندانی جایگزین دندان های مصنوعی شده اند که انواع مختلفی دارد برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله ایمپلنت دندان مراجعه نمایید .

ارتودنسی دندان

ارتودنسی دندان روش شناخته شده ای می باشد که برای اصلاح نامرتبی دندان ها مورد استفاده قرار می گیرد و به صورت ثابت و متحرک است . بریس هایی که در ارتودنسی دندان مورد استفاده قرار می گیرد می توان از نوع شفاف و بی رنگ باشند به گونه ای که با قرار گیری بروی دندان به هیچ عنوان جلب توجه نمی کنند . ارتودنسی انواع مختلفی دارد که بر اساس نظر بیمار و بعد از تایید متخصص ارتودنسی مورد استفاده قرار می گیرد . طول دوره درمانی بستگی به شدت آسیب دیدگی دندان دارد .

مدت زمان درمان

مدت زمان درمان در هریک از روش هایی که در قسمت فوق به آن ها اشاره شده متفاوت می باشد ، برخی از روش هایی که به آن ها اشاره شده در یک جلسه انجام می گیرند مانند سفید کردن دندان و بلیچینگ و برخی دیگر طول درمان بسیار طولانی دارند مانند ارتودنسی دندان که باید دستگاه های ارتودنسی در مدت زمان که متخصص ارتودنسی دندان تعیین می کند بروی دندان ها باقی بمانند .

اگر بدنبال یک کلینیک دندانپزشکی زیبایی خوب هستید تا بتوانید بهترین نتایج را دریافت نمایید ، می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر مشاوره های لازم را از کلینیک دندانپزشکی زیبایی دردیس دریافت نمایید . در این کلینیک تمامی خدمات درمان و زیبایی توسط بهترین تجهیزات روز دنیا و مجرب ترین کادر پزشکی ارائه می شود که بالاترین رضایت را برای شما به ارمغان می آورد .

برخی از خدمات کلینیک دردیس، دندانپزشکی زیبایی :

اصلاح طرح لبخند

لمینیت دندان

ارتودنسی

بلیچینگ

ایمپلنت دندان

راه های ارتباطی کلینیک دردیس ، دندانپزشک زیبایی

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت کلینیک دندانپزشکی دردیس

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
dordis

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۵ دقیقه
Call Now Button