ارتودنسی سرامیکی

ارتودنسی سرامیکی

ارتودنسی نامرئی امروزه در بین بزرگسالانی که نیاز به ارتودنسی دندان دارند بسیار مورد استفاده قرار گرفته است، ارتودنسی سرامیکی یکی از انواع ارتودنسی دندان می باشد که طرفداران بسیاری در میان بزرگسالان پیدا کرده است در این نوع ارتودنسی از بریس های شفافی که همرنگ دندان می باشد استفاده می شود

فهرست

ارتودنسی سرامیکی

بریس های سرامیکی

بریس های سرامیکی از مواد کامپوزیتی و آلیاژ های سرامیکی ساخته شده اند که دارای استحکام بسیار بالایی می باشند و برای  رفع نامرتبی دندان ها و فاصله بین دندانی مورد استفاده قرار می گیرند. سیم هایی که در این نوع ارتودنسی مورد استفاده قرار می گیرد می تواند به صورت نیمه شفاف و بی رنگ باشد که به راحتی قابل مشاهده نمی باشند  .

مزایای استفاده از بریس های سرامیکی

مستتر بودن بریس مورد استفاده در این نوع ارتودنسی اصلی ترین مزیت ارتودنسی سرامیکی می باشد زیرا بریس های مورد استفاده در ارتودنسی سرامیکی همرنگ دندان و شفاف می باشد و در نتیجه بروی دندان ها کمتر جلب توجه می کند .

افرادی که نیاز به ارتودنسی دندان دارند ولی نمی خواهند که به طور مشخصی دستگاه ارتودنسی دندان بروی دندان های آن قابل مشاهده باشد و جلب توجه کند می توانند از این بریس ها استفاده نمایند

هزینه براکت های سرامیکی

هزینه براکت های سرامیکی که در اصطلاح به آن ارتودنسی نامرئی گفته می شود نسبت به بریس های معمولی و فلزی کمی بالاتر می باشد. عوامل مختلفی در هزینه ارتودنسی سرامیکی تاثیر گذار می باشد ؛ در واقع بالا بودن هزینه این نوع ارتودنسی بدلیل پروسه سختی می باشد که برای ساختن این نوع براکت طی می شود . مشخص کردن هزینه دقیق برای ارتودنسی سرامیکی بدون معاینه بیمار و تهیه طرح درمانی امکان پذیر نمی باشد زیرا در این هزینه همانطور که گفته شده عوامل مختلفی مانند تعداد دندان هایی که قراراست بریس های نامرئی سرامیکی بروی آن قرار گیرد و طول دوره درمانی بستگی دارد . بنابرین برای اطلاع از هزینه دقیق ارتودنسی سرامیکی باید به یک متخصص ارتودنسی دندان مراجعه نمایید تا با بررسی وضعیت قرار گیری دندان ها شما اطلاع دقیق در رابطه با هزینه در اختیار شما عزیزان قرار دهد . در رابطه با هزینه ارتودنسی سرامیکی می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر مشاوره های لازم را از کلینیک دندان پزشکی زیبایی دردیس دریافت نمایید .

 

برخی از خدمات کلینیک دردیس، دندانپزشکی زیبایی :

اصلاح طرح لبخند

لمینیت دندان

ارتودنسی

بلیچینگ

ایمپلنت دندان

راه های ارتباطی کلینیک دردیس ، دندانپزشک زیبایی

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت کلینیک دندانپزشکی دردیس

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
dordis

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه
Call Now Button