ارتودنسی بزرگسال

ارتودنسی بزرگسال

در سنین بالا در صورتی که فرد شرایط لازم را داشته باشد مانعی برای ارتودنسی دندان وجود ندارد ، با ارتودنسی دندان در  هر سنی می توان نامنظمی و نامرتبی های دندانی را برطرف کرد و باعث زیبایی دندان و افزایش اعتماد بنفس فرد شد . در صورتی که دندان ها در وضعیت مناسبی قرار نگرفته باشد فرد از خندیدن واهمه دارد، ارتودنسی دندان با مرتب کردن وضعیت قرار گیری دندان ها بر بهبودی کیفیت زندگی افراد تاثیر بسزایی می گذارد . در صورتی که دندان های نامرتب و کجی دارید می توانید با انجام ارتودنسی دندان به راحتی این مشکل را برطرف نمایید .

ارتودنسی بزرگسال
ارتودنسی بزرگسال

ارتودنسی دندان برای افرادی که دندان های نامرتبی دارند ضرورت دارد زیرا علاوه بر کاهش زیبایی و جذابیت فرد به مرور زمان این بهم ریختگی می تواند باعث بروز مشکلاتی در لثه شود. همچنین ممکن است بعلت این بهم ریختگی دندان ها پوسیده شوند .

بسیاری از بزرگسالان بدلیل اینکه دستگاه ارتودنسی و سیم های آن بروی دندان جلب توجه می کند متقاضی انجام ارتودنسی نمی باشند در این افراد می توان از ارتودنسی نامرئی یا ارتودنسی از پشت دندان استفاده کرد .

در تمامی سنین بعد از بررسی و معایناتی که توسط متخصص ارتودنسی صورت می گیرد می توان وضعیت قرار گیری دندان ها را با ارتودنسی اصلاح کرد بنابرین نگرانی در این رابطه نداشته باشید اما توصیه می شود برای اینکه بتوان نتایج بسیار خوبی را در ارتودنسی دریافت کرد در سنین پایین ارتودنسی انجام گیرد زیرا در سنین پایین دندان ها بهتر می توانند حرکت کنند و در جایگاه مناسب خود قرار گیرند .

در بزرگسالان درمان ارتودنسی کمی زمان بر است زیرا حرکت دندان ها بدلیل سخت شدن استخوان ها سخت تر است .

ارتودنسی انواع مختلفی دارد با توجه به نامرتبی دندان ها و بر اساس نظر خود فرد و متخصص ارتودنسی یکی از انواع آن انتخاب می شود .

با بکارگیری ارتودنسی متحرک به راحتی می توان دستگاه ارتودنسی را در صورت نیاز برداشت ، در ارتودنسی متحرک از پلاک های شفاف که قابل رویت نیست استفاده می شود . امروزه این نوع از ارتودنسی طرفداران بسیاری را  مخصوصا در بزرگسالان پیدا کرده است زیرا با بکارگیری این نوع ارتودنسی دیگر براکت ها بروی دندان جلب توجه نمی کند . برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با ارتودنسی در سنین بالا و ارتودنسی متحرک می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر مشاوره های لازم را از کلینیک دندانپزشکی زیبایی دردیس دریافت نمایید .

برخی از خدمات کلینیک دردیس، دندانپزشکی زیبایی :

اصلاح طرح لبخند

لمینیت دندان

ارتودنسی

بلیچینگ

ایمپلنت دندان

راه های ارتباطی کلینیک دردیس ، دندانپزشک زیبایی

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت کلینیک دندانپزشکی دردیس

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
کلینیک تخصصی دندانپزشکی دردیس

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه
Call Now Button