کامپوزیت دندان در سعادت آباد

کامپوزیت دندان در سعادت آباد برای افرادی که می خواهند دندان هایی سفیدتر و مرتب تر داشته باشند و ساکنین شمال غرب تهران می باشند در کلینیک دردیس با بهره بری از با کیفیت ترین و بهترین مواد زرین کامپوزیت انجام می شود. داشتن دندان های صاف و مرتب می تواند یکی از مهم ترین معیارهای زیبایی هر فرد به حساب آید. به همین جهت این روزها بسیاری ازافراد با مراجعه به بهترین دندانپزشکی در سعادت آباد به کلینیک دردیس برای بهره گیری از خدمات کامپوزیت دندان اقدام می کنند. کامپوزیت ونیر یکی از بهترین انواع کامپوزیت بوده که به دلیل ماندگاری و تاثیری که در زیبایی چهره و اصلاح طرح لبخند در افراد دارد بسیار بیش از سایر خدمات زیبایی دندانپزشکی مورد استفاده قرار می گیرد. مواد خمیر مانندی که دندانپزشک با استفاده از آن ها می تواند دندان های پوسیده ، شکسته و حتی ترک خورده را ترمیم کند همان کامپوزیت دندان می باشد که این روزها کاربردهای زیبایی به خود اختصاص داده است. کامپوزیت دندان در سعادت آباد با بهترین و باکیفیت ترین مواد کامپوزیت به جهت زیباسازی طرح لبخند انجام می شود. اگر شما هم قصد دارید برای زیباتر شدن دندان هایتان کامپوزیت دندان در سعادت آباد انجام دهید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشد.

فهرست

مزایا و معایب کامپوزیت دندان

کامپوزیت دندان در واقع یکی از روش های مناسب برای ترمیم عیوب دندان می باشد . برای برطرف نمودن نامنظمی دندان از کامپوزیت دندان استفاده می شود. در واقع روش مناسبی برای افرادی می باشند که وقت لازم برای درمان طولانی مدت با ارتودنسی دندان را ندارند. همچنین افرادی که رنگ خاصی را برای سفید کردن دندان خود نیاز دارند که با روش های دیگر قابل اجرا نمی باشد را می توان با استفاده از این روش انجام داد .

مزایای استفاده از کامپوزیت دندان

 • بهبود وضعیت دندان ها
 • اصلاح رنگ دندان ها
 • محافظت از سطح دندان
 • طول عمر بالا
 • بدون عوارض
 • هزینه معقول

معایب استفاده از کامپوزیت

 • امکان شکنندگی
 • رنگ پذیری
 • تراشیدگی دندان ها قبل از استفاده از کامپوزیت
 • ایجاد بوی بد دهان در صورت جای گذاری نامناسب

انواع مختلف کامپوزیت دندان در سعادت آباد

به طور کلی کامپوزیت ها مواد رزین می باشند. این مواد از نظر اندازه و کمیت به بخش های بسیاری تقسیم بندی می شوند که می توان گفت شامل موارد زیر می شوند:

 • هیبرید
 • میکروفیلد
 • نانوفیلد
 • IPS ونیرها

هر یک از موادی که نام برده شدند مصارف مختلفی دارند. کامپوزیت های قابل استفاده در دندان های جلو سبب درخشندگی و زیبایی می شود. از طرفی کامپوزیت مناسب دندان های عقب بایستی استحکام لازم برای جویدن را داشته باشند. بنابراین هر یک از کامپوزیت ها مصارف مختلفی را به خود اختصاص می دهند. که در ادامه به توضیح هر یک می پردازیم:

قبل و بعد نمونه کار کامپوزیت دندان کلینیک دردیس
قبل و بعد کامپوزیت دندان در سعادت آباد

کاربردهای کامپوزیت دندان در سعادت آباد

برخی از کاربردهای کامپوزیت دندان به شرح زیر می باشد:

 • سفید کردن دندان ها
 • اصلاح شکل ظاهری دندان ها
 • بستن فاصله های بین دندان ها
 • بلند کردن طول دندان ها
 • ترمیم و پر کردن پوسیدگی های دندان

بهترین دندانپزشک کامپوزیت دندان در سعادت آباد

برای یافتن بهترین دندانپزشک کامپوزیت دندان در سعادت آباد کافی است نمونه کارهای پزشک را از نزدیک و یا از فضای مجازی دنبال کنید. دندانپزشک خوب بایستی اصول مربوط به زیبایی دندان ها را در چهره شما شناسایی کند و به خوبی بهترین شکلی که می توان مواد کامپوزیت ها را روی دندان هایتان قرار می دهد. کامپوزیت ونیر می تواند سبب زیبایی دندان ها و سفید کردن دندان ها شود. کامپوزیت ها توسط بهترین دندانپزشک در سعادت آباد بر روی دندان های شما به خوبی فرم دهی می شوند و بدون اینکه کوچکترین تراشی روی دندان هایتان اعمال شود اقدام به زیبایی دندان ها می کند.

سفید کردن دندان با کامپوزیت دندان

برای استفاده از لبخند هالیوودی بهترین روش استفاده از کامپوزیت دندان می باشد. در روش کامپوزیت دندان می توان رنگ دندان را خود فرد تعیین نماید. در کامپوزیت دندان تعداد رنگ بسیاری وجود دارد که بیماران با توجه به نوع سلیقه خود بیمار می توان رنگ آن را تغییر داد. به عنوان مثال برخی از مراجعه کنندگان به کلینیک دندانپزشکی دردیس خواهان سفیدی بیش از حد برای دندان های خود هستند و بلعکس افرادی نیز مراجعه می کنند و خواهان استفاده از رنگ های طبیعی دندان برای کامپوزیت دندان خود می باشند . زیرا تمایل به جلب توجه دندان خود ندارند. برای اطلاع از هزینه کامپوزیت دندان 1402 می توانید مقاله را مطالعه کنید.

تفاوت بین کامپوزیت دندان خوب و بد

امروزه به دلیل پرطرفدار بودن کامپوزیت های دندانی، بسیاری از کلینیک های دندانپزشکی از انواع کامپوزیت با قیمت های گوناگونی استفاده می‌کنند. حال امروزه متقاضیان این امر زیبایی برای انتخاب نوع کامپوزیت بر اساس میزان هزینه و سایر موارد دچار سردرگمی شده اند که اکنون برای شما این مسئله را روشن خواهیم ساخت. ابتدا به این مسئله توجه داشته باشید که هیچ ارزونی بی علت نیست . اما خارج از این مسئله باید بدانید که کامپوزیت هایی با کیغفیت بسیار خوب دارای مزایایی هستند که سایر جنس های آن از این موارد برخوردار نیستند و چه بسا که برخلاف هزینه کم آن ها در ابتدای کار، فرد را دچار هزینه های سرسام آور و نگران کننده ای می‌کند. اکنون به برخی از نکات دیگر در این باره خواهیم پرداخت.

 1. ابتدا باید حتما به برند کامپوزیت انتخابی نیز توجه شود. برند کامپوزیت یکی از مبنای اصلی است که بر میزان هزینه آن نیز تاثیر گذاشته و همچنین نشان دهنده اعتبار و مرغوبیت کالا می‌باشد. در این مورد حتما باید به بهترین کلینیک دندانپزشکی مراجعه فرمایید زیرا در کلینیک های نامعتبر کامپوزیت های نامرغوب در قالب برند های خوب به کار گرفته می‌شوند.
 2. بسیاری از دندانپزشک ها برای کار های زیبایی دهان و دندان مدت زمان کوتاهی در نظر گرفته و کامپوزیت های یک فک را در عرض 30 دقیقه جای گذاری می‌کنند. این مورد باغعث می‌شود تا کار بی کیفیتی به مراجعه کننده عرضه شود. فرآیند کامپوزیت و زیبایی دندان مستلزم زمان مناسب بوده و باید با دقت و مهارت خاص انجام شود.
 3. شناخت آناتومی دندان ها و فرم لثه ها، همچنین رنگ سفیدی دندان ها و پوست صورت، از مواردی است که در انتخاب کامپوزیت دندان و رنگ آن تاثیر بسزایی دارد.
کامپوزیت
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
dordis

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۷ دقیقه
Call Now Button