قیمت لمینیت دندان

فهرست

قیمت لمینیت دندان

روش های سفید کردن دندان چیست؟

چه کسانی می توانند لمینیت دندان انجام دهند؟

شما برای زیبایی دندان های خود می توانید روش های مختلفی را به کار بگیرید که یکی از این روش های پرطرفدار، لمینیت دندان ها می باشد. در ادامه با ما همراه باشید تا درباره لمینیت دندان مطالبی را ارائه نماییم.

سفید-کردن-دندان-با-لمینیت
سفید-کردن-دندان-با-لمینیت

شرایط لازم برای لمینیت کردن دندان ها

لمینیت یکی از درمان های زیبایی است که افراد زیادی برای زیبا کردن دندان ها و اصلاح طرح لبخند خود خواهان انجام این کار هستند ولی لازم به ذکر است لمینیت کردن دندان ها نیازمند داشتن شرایطی است که برخی از آنها عبارتند از:

  • عدم وجود مشکلات و بیماری های دهان و دندان به خصوص مشکلات لثه مانع از انجام این کار می شود. دندانپزشک برای انجام این کار ابتدا دندان و لثه ها را معاینه می کند تا مطمئن شود که دندان ها سلامت کافی را دارند و مشکلی در انجام این کاروجود ندارد.
  • برای لمینیت کردن لازم است مینای دندان ضخامت مناسب داشته باشد. برای لمینیت دندان لایه نازکی از مینای دندان برداشته می شود بنابراین ضخامت آن باید به اندازه ای باشد که بعد از تراشیدن دندان ضخامت کافی از دندان وجود داشته باشد تا لمینیت به مینای دندان چسبیده شود. در صورتی که مینای دندان شما ضخامت کافی برای انجام این کار را نداشته باشد ممکن است روش های دیگری به شما پیشنهاد شود.
  • داشتن عادات غلط مانند به هم فشردن فک ها، دندان قروچه و جویدن ناخن و اشیای سخت باعث می شود احتمال آسیب دیدن لمینیت افزایش پیدا کند و طول عمر آن کم شود. جویدن ناخن عادت بدی است که باعث می شود به دندان ها فشار بیاید و باعث جدا شدن لمینیت از دندان شود. البته می توان با گذاشتن محافظ دندان به خصوص در شب از این عادات بد مانند دندان قروچه یا فشار دادن دندان ها محافظت کرد.
  • برای افزایش ماندگاری لمینیت دندان حتما باید بهداشت دندان به خوبی رعایت شود و مرتبا مسواک زده شود.در صورتی که مسواک زدن و کشیدن نخ دندان به طور منظم انجام نشود لمینیت هم مانند سایر دندانهای طبیعی دچار بدرنگی و لکه می شود. همچنین احتمال عفونت لثه و دندان ها افزایش می یابد که باعث شکست لمینیت دندان می شود.
  • اگرچه با لمینیت دندان می توان ناهواری و ناراستایی خفیف دندان ها را اصلاح کرد اما این درمان نمی تواند کجی شدید دندان ها را اصلاح کند. در صورتی که دندان ها هم راستا نباشند، درصورت بسته بودن فک ها فشار زیادی به دندان ها وارد می شود در نتیجه باعث می شود لمینیت از دندان جدا شده و به مرور زمان ترک بردارد.در این صورت بهتر است ابتدا ارتودنسی دندان انجام شود سپس اقدام به انجام لمینیت شود.

سفید کردن دندان با لمینیت یکی از روش های پرکاربرد می باشد و این روش در کلینیک دندانپزشکی دردیس توسط بهترین متخصصین و با استفاده از مواد اولیه باکیفیت انجام می گیرد.

راه های ارتباطی با کلینیک دندانپزشکی دردیس

شماره تماس : ٢٢١ ۴۰ ٢٢١

پیج اینستاگرام کلینیک دندانپزشکی دردیس

لمینیت دندان برای اصلاح بسیاری از موارد دندان ها روش موفقیت آمیزی می باشد اما ماهیت و شدت تغییراتی که خواهان آن هستید تعیین کننده روش درمان می باشد. توجه داشته باشید اگر این مشکلات شدید و گسترده باشند ممکن است نتوان با لمینیت آنها را اصلاح کرد و در چنین مواردی ممکن است روکش دندان به شما پیشنهاد شود.

قیمت لمینیت دندان

قیمت لمینیت دندان به فاکتورهای متعددی از قبیل تعداد لمینیت های مورد نیاز، کیفیت مواد اولیه و مهارت دندانپزشک بستگی دارد. شما عزیزان برای مشاوره تخصصی و همچنین اطلاع از قیمت لمینیت دندان می توانید با شماره های مندرج در سایت کلینیک دندانپزشکی زیبایی دردیس تماس حاصل فرمایید.

نتیجه گیری

در این مقاله به بررسی شرایط لازم برای انجام لمینیت دندان به طور مفصل پرداختیم و امیدواریم بیان این نکات برای شما عزیزان کاربردی بوده باشند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
admin

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه
Call Now Button