کلینیک دندانپزشکی در سعادت آباد

کلینیک دندانپزشکی در سعادت آباد

مراجعه به کلینیک دندانپزشکی یکی از مواردی است که باید به طور مرتب و در زمان های معین انجام دهید . عدم توجه به درمان های دندانپزشکی می تواند مشکلات بسیاری را برای فرد ایجاد کند . این مشکلات گاه باعث آسیب به لثه و ایجاد بیماری های لثه می شود و گاهی نیز ممکن است باعث از بین رفتن دندان های فرد گردد .

خوشبختانه در سال های اخیر پیشرفت های بسیار زیادی در زمینه برطرف کردن این مشکل ترس ایجاد شده است . از جمله دارو درمانی ، مشاوره قبل از شروع جلسات درمانی ، استفاده از سوزن های بسیار باریک که تزریق را بدون درد می کند و یکی دیگر از جدیدترین نوآوری ها استفاده از کوییک اسلیپر 5 است که به کمک این دستگاه به مقدار خیلی کم ، بسیار سریع و موثر مخصوصا در مورد کسانی که مخصوصا در مورد فک پایین  دچار مشکل هستند و بی حس نمی شود ، خیلی سریع می شود دندان را بی حس کرد و درمان ریشه را انجام داد ، ایمپلنت گذاشت و این نگرانی را برطرف کرد .

باید به این مسئله خیلی اهمیت دهیم و ترس از دندانپزشکی را فراموش کنیم و با رعایت این نکات بهداشت بهتر ، سلامت بیشتر و هزینه کمتر برای خود و خانواده خود به ارمغان آورید .

چرا باید به بهترین کلینیک دندانپزشکی مراجعه کنیم؟

افراد به دلایل گوناگون درمانی و زیبایی به کلینیک های دندانپزشکی مراجعه می کنند و انتظار دارند در قبال هزینه ای که صرف می کنند، خدمات مناسبی دریافت کنند به همین دلیل لازم است به بهترین کلینیک دندانپزشکی در تهران یا سایر شهرها مراجعه کنند که بهترین نتیجه حاصل شود.

مرکز دردیس، کلینیک دندانپزشکی در سعادت آباد دارای مجموعه ای از متخصصین حرفه ای می باشد که به شما این اطمینان را می دهد که خدمات خود را با بالاترین کیفیت دریافت خواهید کرد.

مشخصات بهترین کلینیک دندانپزشکی

برای اینکه بتوانید بهترین کلینیک دندانپزشکی در تهران را بیابید ابتدا لازم است بدانید یک کلینیک دندانپزشکی خوب در تهران چه ویژگی هایی باید داشته باشد تا لایق داشتن این عنوان باشد. تعدادی از مهمترین مشخصات یک کلینیک دندانپزشکی حرفه ای و معتبر عبارتند از:

  • دارا بودن محیطی کاملا بهداشتی

در حالت کلی رعایت بهداشت در مراکز درمانی به خصوص دندانپزشکی از مهمترین نکات است زیرا در این مکان ها احتمال انتقال بیماری بالاتر است به همین لازم است تا با رعایت بهداشت محیطی، استفاده از لوازم استریل و یکبار مصرف این احتمال را به صفر برسانید.

  • برخورد مناسب پرسنل با مراجعه کنندگان

در یک کلینیک دندانپزشکی خوب و حرفه ای تنها داشتن نیروهای متخصص کافی نیست بلکه لازم است پرسنل رفتاری مناسب با بیماران داشته باشند تا بتوانند بیماران بیشتری جذب نمایند.

  • تخصص بالای کادر درمانی

بهترین کلینیک دندانپزشکی باید دارای کادری متشکل از متخصصین حرفه ای باشد تا بهترین درمان را برای بیمار انجام داده و عوارضی برای آنها نداشته باشد.

  • استفاده از به روزترین تکنیک ها و تجهیزات دندانپزشکی

بهترین کلینیک دندانپزشکی در تهران باید مجهز به دستگاه های به روز دنیا باشد و متخصصین از درمان های نوین استفاده کنند.

  • هزینه های مناسب دندانپزشکی

هزینه های دندانپزشکی برای افراد مساله حیاتی به حساب می آید به همین دلیل نیاز است تا کلینیک دندانپزشکی زیبایی هزینه های متعارف نظام سلامت کشور را برای خدمات گوناگون خود در نظر بگیرد تا به این ترتیب افراد بیشتری جذب آن شوند.

برخی خدمات دندانپزشکی

ایمپلنت دندان

یکی از مناسب ترین روش ها برای جایگزینی دندان می باشد . و می توان برای مواردی همچون هنگام از دست دادن یک دندان یا بیشتر البته اگر استخوان فک قوی باشد ، بافت سالم دهانی وجود داشته باشد ، عدم وجود مشکل در استفاده از دندان مصنوعی و … می توان از این روش استفاده نمود .

لمینت دندان

لمینیت دندان ، یکی از بهترین راه های اصلاح طرح لبخند  به شمار می رود. و در گروه دندانپزشکی ترمیمی و جهت اصلاح زیبایی دندان مورد استفاده قرار می گیرد.

لمینت با ماندگاری بالا و مقاوم در برابر هر گونه سایش، از مواد شفاف و بسیار نازک ساخته می شود، که به حفظ زیبایی دندان ها، درخشندگی و محافظت از مینای دندان کمک می کند.

ترمیم دندان

اکثر مردم به ترمیم دندان پر کردگی دندان می گویند که در ترمیم دندان قسمت پوسیده دندان را جدا کرده و با موادی مثل آمالگام و کامپوزیت جایگزین میکنند. وقتی در دندان پوسیدگی به وجود می‌آید برای درمان آن دندانپزشک قسمت پوسیده را توسط یک دریل مخصوص برداشته و با مواد پر کننده دندان حفره ایجاد شده را پرمی‌کند. انواع مختلفی از مواد پر کننده دندان وجود دارد: چینی (پرسلن)، آمالگام، و رزین کامپوزیت

روکش دندان

در واقع روکش دندان برای زیبایی یک نوع پوشش بر روی دندان ها می باشد تا منجر به تقویت و همچنین محافظت از دندان ها شود . در این صورت شکل ظاهری دندان نیز ظاهری زیبایی خواهد  داشت .

کامپوزیت دندان

یکی از بهترین روش های ترمیم دندان ها، کامپوزیت دندان می باشد که با استفاده از آن به راحتی می تواند عیوب دندان را برطرف کرد. همچنین با استفاده از این روش می توان بی نظمی در  دندان ها و تغییر رنگ آنها را اصلاح کرد و به این ترتیب موجب اصلاح طرح لبخند و در خشندگی و زیبایی هر چه بیشتر دندان ها شد.

جهت دریافت مشاوره از کلینیک دندانپزشکی دردیس می توانید با شماره ٢٢١ ۴۰ ٢٢١ ده خط تماس حاصل نمایید .

نتیجه گیری

مراجعه دقیق و به موقعه و انتخاب دندانپزشک خوب از مهم ترین نکات می باشد و بنابراین نهایت دقت را در این زمینه داشته باشید .

پاسخ

4 × دو =

Call Now Button