کلینیک دندانپزشکی در سعادت آباد

کلینیک دندانپزشکی در سعادت آباد

مراجعه به کلینیک دندانپزشکی یکی از مواردی است که باید به طور مرتب و در زمان های معین انجام دهید . عدم توجه به درمان های دندانپزشکی می تواند مشکلات بسیاری را برای فرد ایجاد کند . این مشکلات گاه باعث آسیب به لثه و ایجاد بیماری های لثه می شود و گاهی نیز ممکن است باعث از بین رفتن دندان های فرد گردد .

خوشبختانه در سال های اخیر پیشرفت های بسیار زیادی در زمینه برطرف کردن این مشکل ترس ایجاد شده است . از جمله دارو درمانی ، مشاوره قبل از شروع جلسات درمانی ، استفاده از سوزن های بسیار باریک که تزریق را بدون درد می کند و یکی دیگر از جدیدترین نوآوری ها استفاده از کوییک اسلیپر 5 است که به کمک این دستگاه به مقدار خیلی کم ، بسیار سریع و موثر مخصوصا در مورد کسانی که مخصوصا در مورد فک پایین  دچار مشکل هستند و بی حس نمی شود ، خیلی سریع می شود دندان را بی حس کرد و درمان ریشه را انجام داد ، ایمپلنت گذاشت و این نگرانی را برطرف کرد .

باید به این مسئله خیلی اهمیت دهیم و ترس از دندانپزشکی را فراموش کنیم و با رعایت این نکات بهداشت بهتر ، سلامت بیشتر و هزینه کمتر برای خود و خانواده خود به ارمغان آورید .

برخی خدمات دندانپزشکی

ایمپلنت دندان

یکی از مناسب ترین روش ها برای جایگزینی دندان می باشد . و می توان برای مواردی همچون هنگام از دست دادن یک دندان یا بیشتر البته اگر استخوان فک قوی باشد ، بافت سالم دهانی وجود داشته باشد ، عدم وجود مشکل در استفاده از دندان مصنوعی و … می توان از این روش استفاده نمود .

لمینت دندان

لمینیت دندان ، یکی از بهترین راه های اصلاح طرح لبخند  به شمار می رود. و در گروه دندانپزشکی ترمیمی و جهت اصلاح زیبایی دندان مورد استفاده قرار می گیرد.

لمینت با ماندگاری بالا و مقاوم در برابر هر گونه سایش، از مواد شفاف و بسیار نازک ساخته می شود، که به حفظ زیبایی دندان ها، درخشندگی و محافظت از مینای دندان کمک می کند.

ترمیم دندان

اکثر مردم به ترمیم دندان پر کردگی دندان می گویند که در ترمیم دندان قسمت پوسیده دندان را جدا کرده و با موادی مثل آمالگام و کامپوزیت جایگزین میکنند. وقتی در دندان پوسیدگی به وجود می‌آید برای درمان آن دندانپزشک قسمت پوسیده را توسط یک دریل مخصوص برداشته و با مواد پر کننده دندان حفره ایجاد شده را پرمی‌کند. انواع مختلفی از مواد پر کننده دندان وجود دارد: چینی (پرسلن)، آمالگام، و رزین کامپوزیت

روکش دندان

در واقع روکش دندان برای زیبایی یک نوع پوشش بر روی دندان ها می باشد تا منجر به تقویت و همچنین محافظت از دندان ها شود . در این صورت شکل ظاهری دندان نیز ظاهری زیبایی خواهد  داشت .

جهت دریافت مشاوره از کلینیک دندانپزشکی دردیس می توانید با شماره ٢٢١ ۴۰ ٢٢١ ده خط تماس حاصل نمایید .

نتیجه گیری

مراجعه دقیق و به موقعه و انتخاب دندانپزشک خوب از مهم ترین نکات می باشد و بنابراین نهایت دقت را در این زمینه داشته باشید .

پاسخ

سه × 1 =