لومینیرز دندان

لومینیرز دندان

یکی از روش هایی که در اصلاح طرح لبخند مورد استفاده قرار می گیرد ، لومینیرز دندان است که ساخته شده از پرسلاین می باشد ، با استفاده از لومینیرز دندان که یک روش نوین در حوزه دندانپزشکی زیبایی می باشد می توان اشکالات ظاهری دندان را برطرف کرد. افرادی که خواهان انجام این روش هستند باید سطح مینای دندان کافی داشته باشند که بتوان روکش های لومینیرز را بروی آن نصب کرد .

لومینیرز دندان

لومینیرز دندان

مقاسیه لومینیرز و ونیر

لومینیرز و ونیر هر دو از روش های اصلاح طرح لبخند می باشند که می توان با استفاده از این دو روش مشکلات ظاهری دندان را برطرف کرد و فرم زیبایی را در دندان ایجاد کرد ، با این وجود تفاوت هایی در این دو روش وجود دارد ضخامت ونیر نسبت به لومینیرز بیشتر می باشد

تعداد جلسات مورد نیاز برای لومینیرز دندان

در صورتی که فرد به سایر درمان های دندان پزشکی نیاز داشته باشد معمولا نیاز به 2 تا 3 جلسه درمانی می باشد.

ماندگاری روکش های لومینیرز

دوام و ماندگاری روکش های لومینیرز بسیار بالا می باشد ، طبق تحقیقاتی که در این زمینه انجام شده است ماندگاری روکش های لومینیرز تا 20 سال می باشد ، در صورتی که مراقبت های لازم به خوبی صورت گیرد بدون ایجاد مشکل خاصی به مدت 20 سال می توان از روکش های دندانی استفاده کرد .

آیا این امکان وجود دارد که در صورت نیاز لومینیرز را از روی دندان برداشت ؟

در این روش بدلیل اینکه ساختار دندان ها کاملا طبیعی باقی می ماند و تراشی بروی دندان داده نمی شود در صورت نیاز می توان لومینیرز را از روی دندان برداشت ، درواقع لومینیرز روش درمانی کاملا برگشت پذیر می باشد و در صورت برداشتن، دندان ها سالم و طبیعی باقی خواهند ماند بنابرین نگرانی در رابطه با این موضوع نداشته باشید

آیا بعد از لومینیرز نیاز به استفاده از خمیر دندان خاصی است ؟

بعد از لومینیرز استفاده از خمیر دندان خاصی توصیه نمی شود ، ساختار لومینیرز بسیار شبیه به ساختار مینای دندان می باشد . اما لازم است به آرامی و به طور موثر دندان ها مسواک زده شود . رعایت بهداشت بعد از لومینیرز دارای اهمیت بسیار بالایی می باشد .

هزینه لومینیرز دندان

در رابطه با هزینه باید ذکر کرد که مراجعه حظوری الزامی باشد ، هزینه لومینیرز بعه عوامل مختلفی بستگی دارد ، از طریق راه های ارتباطی زیر می توانید مشاوره های لازم را دریافت نمایید .

برخی از خدمات کلینیک دردیس، دندانپزشکی زیبایی :

اصلاح طرح لبخند

لمینت دندان

ارتودنسی

بلیچینگ

ایمپلنت دندان

راه های ارتباطی کلینیک دردیس ، دندانپزشک زیبایی

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت کلینیک دندانپزشکی دردیس

پاسخ

سه × پنج =