لمینیت سرامیکی

لمینیت سرامیکی

لمینیت های سرامیکی نوعی پوشش دندان از جنس سرامیک هستند که بسیار زیبا و درخشان می باشند و از استحکام بسیار بالایی برخوردار می باشند ، این نوع از لمینیت ها برای قرار گیری بروی دندان نیاز به تراش دندان دارند ، لازم به ذکر است که تراش دندان بسیار ناچیز می باشد و به اندازه ای نیست که به ساختار و مینای دندان آسیب جدی وارد شود بنابرین نگرانی در این رابطه نداشته باشید . قرارگیری روکش های سرامیکی بروی دندان موجب مرتب شدن و سفید شدن دندان ها می شود، و درخشندگی زیبایی را بروی دندان به وجود می آورد . لمینیت سرامیکی بهترین گزینه برای اصلاح طرح لبخند و سفید کردن دندان ها می باشد زیرا ماندگاری بسیار بالایی دارد .

لمینیت سرامیکی

لمینیت سرامیکی

لمینیت سرامیکی برخلاف ونیر کامپوزیت ها که سریع آماده می شوند و نیاز به ساخت در لابراتور ندارند، جهت تحویل نهایی آن ها حدود 2 تا 3 هفته زمان نیاز است زیرا لمینت سرامیکی بر اساس قالب گرفته شده از روی دندان در لابراتور ساخته می شود .تراش دندان برای گرفتن قالب بستگی به شرایط فرد دارد، بر اساس نظر فرد و بنا به صلاح دید دندانپزشک زیبایی رنگ لمینیت سرامیکی انتخاب می شود ، بعد از آماده شدن لمینیت در لابراتور بر اساس رنگ انتخابی در جلسه بعدی با دقت و ظرافت بسیار بالایی بروی دندان بیمار لمینیت باند می شود .

ماندگاری لمینیت سرامیکی

یکی از سوالات متداولی که در رابطه با لمینیت های سرامیکی پرسیده می شود ماندگاری آن است ، لمینیت سرامیکی برخلاف ظاهر ظریفی که دارند، بسیار مقاوم و مستحکم هستند و در صورتی که مراقبت های لازم توسط خود فرد به خوبی صورت گیرد ماندگاری لمینیت های سرامیکی بسیار بالا می باشند ، برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با ماندگاری لمینیت های سرامیکی می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر راهنمایی های لازم را دریافت نمایید .

آیا لمینیت دندان باعث پوسیدگی دندان می شود ؟

یکی از باوره های غلط که بین عموم مردم وجود دارد این است که لمینیت های دندانی باعث پوسیدگی دندان می شود در صورتی که این یک باور غلط است و هیچ فاصله و درزی بین دندان و لمینیت وجود ندارد که باعث پوسیدگی دندان ها شود در نتیجه نگرانی در این رابطه نداشته باشید .

برخی از خدمات کلینیک دردیس، دندانپزشکی زیبایی :

اصلاح طرح لبخند

لمینیت دندان

ارتودنسی

بلیچینگ

ایمپلنت دندان

راه های ارتباطی کلینیک دردیس ، دندانپزشک زیبایی

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت کلینیک دندانپزشکی دردیس

پاسخ

2 × 3 =