جرم گیری دندان

جرم گیری دندان

جرم گیری دندان به منظور پاکسازی جرم از روی دندان ها صورت می گیرد ، با برداشت جرم از روی دندان ها زردی و زبری دندان ها از بین می رود و ظاهر زیبایی در دندان ها ایجاد میشود .

جرمگیری دندان

با برداشتن جرم از روی دندان رنگ طبیعی دندان ها نمایان می شود برای سفید کردن دندان ها می توانید از روش هایی مانند بلیچنگ، لمینیت دندان ، کامپوزیت ونیر و لومینیرز استفاده کرد .

در کلینیک دندانپزشکی دردیس با جدید ترین روش به صورت هوشمند و با کیفیت ترین دستگاه های روز دنیا جرم گیری دندان انجام می گیرد .

با لزرش دستگاه مخصوص جرمگیری بروی دندان ، جرم ها از روی دندان برداشته می شود.

مزایا و فواید جرمگیری

با برداشتن جرم از روی دندان از پوسیدگی دندان ها جلوگیری می شود، همچنین می توان با جرم گیری از بروز هرگونه مشکلی در لثه و التهاب لثه جلوگیری کرد . یکی از عواملی که در بوی بد دهان تاثیر گذار می باشد جرم انباشته شده بروی دندان است ، با جرم گیری دندان می توان این مشکل را برطرف کرد . افرادی که بهداشت دهان و دندان خود را رعایت نمی کنند جرمگیری دندان بصورت دوره ای در این افراد بسیار توصیه می شود .

قیمت و هزینه

عوامل بسیاری در تعیین هزینه جرم گیری دندان تاثیر گذار می باشد از جمله این عوامل می توان به موارد زیر اشاره کرد

تعداد جلسات مورد نیاز

روش مورد استفاده در جرم گیری

سطح و تخصص دندانپزشک زیبایی

پس از معاینه اولیه در کلینیک دندان پزشکی زیبایی دردیس هزینه جرم گیری دندان به اطلاع شما خواهد رسید .

با برداشت جرم از روی دندان و سفید کردن دندان ها می توان یک لبخند زیبا را برای خود به ارمغان آورید ، اکثریت مردم جامعه بر این باورند که جرمگیری باعث بروز حساسیت و آسیب دیدگی مینای دندان می شود ، در صورتی که این یک تصور اشتباه است ، حساسیت که بعد از جرمگیری در روزهای اولیه وجود دارد طبیعی است اما امروزه با جدیدترین روش های موجود هیچ گونه آسیبی به مینای دندان ها وارد نمی شود در نتیجه نگرانی در این رابطه نداشته باشید . در کلینیک دندانپزشکی دردیس جرم گیری دندان با جدیدترین دستگاه های روز انجام می گیرد و هیچ گونه مشکل خاصی بعد از آن بوجود نمی آید و ظاهر زیبایی بروی دندان ها بوجود می آید ، برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با جرم گیری دندان در کلینیک دردیس می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر مشاوره های لازم را دریافت نمایید .

برخی از خدمات کلینیک دردیس، دندانپزشکی زیبایی :

اصلاح طرح لبخند

لمینت دندان

ارتودنسی

بلیچینگ

ایمپلنت دندان

راه های ارتباطی کلینیک دردیس ، دندانپزشک زیبایی

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت کلینیک دندانپزشکی دردیس

پاسخ

چهار × 1 =

Call Now Button