تفاوت لمینیت با کامپوزیت ونیر و بلیچینگ

تفاوت لمینیت با کامپوزیت ونیر و بلیچینگ

لمینیت، کامپوزیت ونیر و بلیچینگ هر سه از روش های اصلاح طرح لبخند می باشند که برای سفید کردن و زیبایی دندان ها مورد استفاده قرار می گیرند در بین این 3 روش لمینیت دندان بیشتر شناخته شده می باشد، متاسفانه افرادی که خواهان اصلاح طرح لبخند و سفید کردن دندان های خود می باشند اطلاعات دقیق در رابطه با این روش ها و تفاوت مابین آن ها ندارند در این مقاله در رابطه با هر 3 این روش ها توضیحات مختصری داده می شود و به بیان توضیحاتی در رابطه با تفاوت های آن ها پرداخته می شود تا عزیزانی که خواهان سفید کردن دندان های خود می باشند و آشنایی کامل با روش های آن ندارند اطلاعاتی را در این زمینه کسب نمایند و بهترین انتخاب را داشته باشند .

تفاوت لمینیت با کامپوزیت ونیر و بلیچینگ

بلیچینگ

بلیچینگ دندان با کامپوزیت ونیر و لمینیت دندان تفاوت های بسیار عمده و گسترده ای دارد ، این روش فقط در مواردی مورد استفاده قرار می گیرد که فرد می خواهد بدرنگی دندان های خود را برطرف کند و دندان های سفیدی داشته باشد ، با استفاده از این روش هیچ گونه تغییری در شکل و فرم دندان ها داده نمی شود . بلیچینگ در مطب دندانپزشک زیبایی و در منزل قابل انجام می باشد بدین گونه که با استفاده از یک مواد خاص که توسط دندانپزشک زیبایی ساخته می شود و بروی دندان ها در مدت زمان مشخصی قرار می گیرد می توان تغییر رنگ دلخواه را بروی دندان ایجاد کرد و از سفیدی دندان ها لذت برد . لازم به ذکر است که بلیچینگ همانند جرم گیری دندان ها نمی باشد در جرم گیری همانطور که می دانید از روی دندان جرم ها برداشته می شود و رنگ طبیعی دندان نمایان می شود اما در بلیچینگ دندان ها تغییر رنگ پیدا می کنند و سفید تر می شوند .

لمینیت دندان

افرادی که علاوه بر تغییر رنگ دندان ها می خواهند فرم و شکل دندان های خود را تغییر دهند و دندان های سفید و مرتبی داشته باشند لمینیت دندان گزینه مناسبی می باشد اما باید در نظر گرفت که این روش همراه با تراش دندان می باشد اما زیبایی و درخشندگی که با استفاده از این روش در دندان ها ایجاد می شود بسیار چشم گیر و بی نظیر می باشد . برای انجام لمینیت دندان بعد از تراشی که بروی دندان داده می شود قالبی تهیه می شود ، قالب گرفته شده در لابراتور ساخته می شود و بروی دندان ها فیکس می شود .

کامپوزیت ونیر

کامپوزیت ونیر تفاوت اندکی با لمینیت دندان دارد ، سفیدی و درخشندگی که بعد از کامپوزیت ونیر مشاهده می شود بسیار چشم گیر است در این روش تراشی بروی دندان داده نمی شود و قالب تهیه شده از روی دندان نیازی به ساخت در لابراتور ندراد و توسط دندانپزشک زیبایی ساخته شده و بروی دندان ها فیکس می شود .

برخی از خدمات کلینیک دردیس، دندانپزشکی زیبایی :

اصلاح طرح لبخند

لمینیت دندان

ارتودنسی

بلیچینگ

ایمپلنت دندان

راه های ارتباطی کلینیک دردیس ، دندانپزشک زیبایی

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت کلینیک دندانپزشکی دردیس

پاسخ

هفت − 4 =